Kurs online z programowania front-end 

 

 

 

Kontakt:

frontend@coderstrust.pl
tel. +48 691 950 343

 

Wywiad z uczestnikiem kursu

ENGLISH VERSION HERE

Webinar nt. kursu programowania Front-end Development:
13 listopada, godz. 19:00

Marzysz o pracy w międzynarodowej firmie? Będziesz rozwijać swój rodzinny biznes? Stworzysz własny start-up? Kompetencje programistyczne pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

Obecnie technologia staje się częścią każdej dziedziny przemysłu - już teraz Unia Europejska szacuje, że 90% zawodów wymagać będzie kompetencji cyfrowych, w tym programowania. Każdy sektor, od bankowości, ubezpieczenia po handel, włącza technologię do swoich codziennych operacji. Programowanie niedługo stanie się powszechną umiejętnością. To realna szansa dla każdego, kto dba o swoją przyszłość. Nie zwlekaj, #takecareofyourcareer!

Akademia Leona Koźmińskiego we współpracy z CodersTrust Polska - e-learningową platformą do nauki programowania w języku angielskim przygotowała kompleksowy kurs online z zakresu front-end pod okiem doświadczonych Mentorów.

Formuła nauczania online pozwala Ci na dostosowanie czasu nauki do swojego grafiku - nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków.

Poznasz kompleksowo HTML 5, CSS3, JavaScript oraz takie biblioteki jak jQuery czy Bootstrap - w oparciu o te języki zrealizujesz projekty, które włączysz do Twojego portfolio.

Kurs pozwoli Ci rozwijać się w wielu kierunkach związanych z front-endem, czyli tworzeniem wizualnej części stron internetowych, od grafik i animacji po wszystko, co użytkownik widzi na stronie internetowej Twojego biznesu.

Będziesz potrafił/-ła stworzyć responsywną stronę i dostosujesz ją do urządzeń mobilnych. Dodatkowo rozwiniesz sposób myślenia niezbędny do udziału w rozwoju technologicznym dzisiejszego świata.

Kurs rozpoczyna się 15.11.2017 i trwa do 15.06.2018.

7-miesięczny kurs programowania Front-end zawiera:
●    Dostęp 24/7 do innowacyjnej platformy e-learningowej przez siedem miesięcy
●    Zajęcia online na żywo raz w tygodniu z Mentorami, najlepszymi specjalistami programowania w Polsce
●    Wsparcie anglojęzycznego Talent Advisor w trakcie szkolenia
●    Kontakt z Mentorami anglojęzycznymi dwa razy w tygodniu przez 4 godziny
●    Certyfikat ukończenia kursu

Program kursu (pdf)

Gwarantem jakości programu są nie tylko aktualne trendy technologiczne, ale Mentorzy – wybitni programiści, o ogromnym doświadczeniu oraz udokumentowanych sukcesach, wiedzący, że liczy się nie tylko wiedza, ale też umiejętność jej przekazania poprzez praktykę, nie teorię.

Dla studentów ALK specjalna oferta 3500 zł zamiast 6700 zł.

Wypróbuj: pierwsze dwa tygodnie są bezpłatne.