Rozwój osobisty to filozofia 

To postawa, sposób na życie. Czynimy z niego wartość najwyższą, gdyż stanowi zarazem cel i esencję  podejmowanych przez nas decyzji.  Stałe poszukiwanie niewiadomego, zgłębianie tematu i doświadczanie nowego poszerza horyzonty i powoduje, że stajemy się lepsi, bardziej gotowi do podejmowania wyzwań stawianych nam przez zmieniający się świat. 

 

Naszą pasją jest dostarczanie wiedzy i doskonalenie umiejętności ludzi. Dlatego też sami zmieniamy się, aby móc lepiej służyć naszej społeczności jaką tworzą studenci, absolwenci, partnerzy biznesowi i pracownicy Akademii Leona Koźmińskiego.

Competing for the Future 

 

Dotychczas skupialiśmy się na ulepszaniu części naszych działań. Mając jednak poczucie, że to za mało, podjęliśmy wyzwanie rzucone przez guru zarządzania R. L. Ackoffa zaprojektowania wszystkich procesów od nowa. 

 

W rezultacie pod hasłem „Competing for the Future”  w 2012 roku oddaliśmy do Waszej dyspozycji Center of Excellence, a od 2017 roku pod nową nazwą Koźmiński Executive Business School – przestrzeń, w której dzięki połączeniu różnych ról pełnionych przez uczelnię wszyscy możemy skorzystać z efektu synergii powstającego poprzez wymianę wiedzy w 10 kluczowych obszarach:

Executive Education Advisory Board 

Powołaliśmy Radę -  Executive Education Advisory Board – która wspiera działania Uczelni w doskonaleniu naszej oferty edukacyjnej, dostosowanie jej do potrzeb rynku i pracodawców.  Idea, która przyświeca powstaniu Rady  związana jest z dynamiką rynku edukacyjnego i zawodowego, która wskazuje na potrzebę  konfrontacji  podjętych przez nas inicjatyw i programów, które realizujemy z rzeczywistymi  oczekiwaniami rynku.  Rada składa się przede wszystkim z absolwentów Akademii, zatrudnionych na stanowiskach dyrektorów HR w korporacjach, HR – Biznes Partnerów oraz doradców w zakresie HR kierujących działami HR w bankowości, ubezpieczeniach, przemyśle, mediach i administracji publicznej.

 


Zapoznaj się z naszym doświadczeniem z zakresu projektów dofinansowanych.