Witam serdecznie,

Od wielu lat uczestnicy szkoleń i zajęć na studiach MBA prosili mnie o uruchomienie dłuższego cyklu szkoleń, które spowodują, że uczestnik dokona znaczącej zmiany w rozumieniu nie tylko, CO? działa, ale również DLACZEGO? działa i JAK? to zastosować podczas negocjacji. Poniżej znajdziecie moje przemyślenia i propozycje na ten temat. Na początek w ramach „Akademii negocjacji, budowania relacji i kreowania wartości w biznesie” proponuję:

•    cztery dwudniowe moduły podstawowe

•    oraz dodatkowe moduły tematyczne, które będą zawierały m.in. takie kursy: "Prezentacje biznesowe, które sprzedają", oraz w przyszłości "Negocjacje i komunikację międzykulturową".

Każdy moduł może być przez Was potraktowany jako oddzielny kurs, jednak ułożyłem je według określonej logiki, która powoduje, że przejście przez całość da znaczące zrozumienie i umiejętności.

Celem Akademii jest zbudowanie u umiejętności prowadzenia bardziej elastycznych negocjacji, przyczyniających się do zdobywania nowych klientów i wzrost satysfakcji obecnych klientów, dające w efekcie wyższe kontrakty i lojalnych stałych klientów. 

Zdobędziecie umiejętność argumentowania i obrony swoich interesów. Zobaczycie wszystkie elementy Harvardzkiego podejścia do procesu negocjacji, dzięki którym będziecie mogli sami ocenić, czy macie do czynienia z potencjalnym partnerem w biznesie czy też tracimy swój czas. Zdobędziecie też najnowszą wiedzę i umiejętności o tym, jak usprawnić budowanie relacji z partnerami i kreować wartość dodaną w biznesie.

Gwarantuję też sporą dozę inspiracji, uruchomienie autorefleksji, zmianę przekonań co do postrzegania swojej pozycji podczas rozmów biznesowych oraz wynikających z nich zachowań negocjacyjnych.

Całość Akademii jest prowadzona warsztatowo w oparciu o rozgrywanie gier symulacyjnych i pracę zespołową, omawianie wyników oraz zachowań, które do tych wyników doprowadziły. Warsztaty są prowadzone w różnych formach: od dwuosobowych gier negocjacyjnych na pierwszych kursach do sześcioosobowych gier w module z negocjacji zespołowych i wielostronnych. Do części wniosków założonych w celach uczestnicy dochodzą sami, pozostałe wnioski są pokazywane podczas omówienia warsztatów.

Dodatkowe efekty z uczestnictwa: uruchomienie autorefleksji, odświeżenie wiedzy i umiejętności dotyczących procesu negocjacji, zmiana zachowań i postrzegania swojej pozycji podczas rozmów biznesowych, lepsze poznanie siebie oraz swoich partnerów w biznesie w oparciu o style myślenia i style działania FRIS®.

Nikolay Kirov

Dyrektor obszaru Negocjacje w Akademii Leona Koźmińskiego.
Partner i Członek Zarządu Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o.

DLACZEGO Z NAMI?

Specjalizujemy się w programach szkoleniowych dotyczących rozwoju umiejętności miękkich, w tym: neurowspółpracy i komunikacji, negocjacji w biznesie, negocjacji i budowania relacji z partnerami, negocjacji strategicznych i międzynarodowych, negocjacji i technik sprzedaży, rozwiązywania konfliktów.

PODWÓJNY CERTFIKAT

Uczestnicy otrzymują podwójny certyfikat sygnowany przez: firmę Kirov Strategic Negotiators osadzoną w praktyce oraz Akademię Leona Koźmińskiego- uczelnie liczącą się w Polsce i na rynku zagranicznym, posiadającą najważniejsze międzynarodowe akredytacje. Dzięki temu gwarantujemy Wam, że zdobyta wiedza jest ugruntowana w teorii oraz sprawdzona w praktyce.

 

NASI TRENERZY


W odróżnieniu od większości firm szkoleniowych nasi trenerzy mają głęboką wiedzę naukową, sami prowadzą badania w zakresie szeroko pojętej dziedziny zarządzania. Takie podejście pozwala podczas warsztatów wytłumaczyć, DLACZEGO? powinniśmy postępować w określony sposób. Dopiero gdy uczestnik szkolenia rozumie, DLACZEGO? coś działa, zmienia swoją postawę i przekonuje się, że warto postępować inaczej podczas swojej pracy i w kontaktach z innymi ludźmi. Poza pracą dydaktyczno- naukową nasi trenerzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne z wielu branż dzięki pracy w korporacjach globalnych oraz firmach konsultingowych. Są zatem w stanie podczas szkolenia czerpać jednocześnie ze swojego praktycznego doświadczenia oraz pracy naukowej, aby wytłumaczyć uczestnikom zarówno techniki i podstawy ich działania, jak i pracować na postawach i zachowaniach, ilustrując przykładami z życia.

UCZELNIA


W Akademii Leona Koźmińskiego kształcimy przedsiębiorców i menedżerów wyższego i średniego szczebla dla instytucji i korporacji krajowych i międzynarodowych. Prowadzone przez nas projekty rozwojowe poszerzają i rozwijają umiejętności pracowników. Każdy program rozwojowy uwzględnia indywidualne potrzeby, zainteresowania i preferencje organizacji zamawiającej.  Naszymi klientami są największe firmy z branż: motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, energetycznej, telekomunikacyjnej, wydawniczej oraz instytucje administracji publicznej.

Współpracowaliśmy m.in. z:

AKREDYTACJE


Wysoki poziom naszych programów  jest audytowany i certyfikowany przez międzynarodowe instytucje weryfikujące jakość kształcenia. Posiadamy trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe:


• europejski EQUIS – otrzymaliśmy jako 16 uczelnia razem z London Business School, Oxford, EADA.
AMBA – akredytację przyznaje Association of MBAs.

AACSB – najstarszej na świecie instytucji akredytującej szkoły. Posiada ją zaledwie 5 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

Na świecie jest tylko 99 uczelni (mniej niż 1% szkół wyższych o profilu biznesowym), które posiadają wszystkie trzy akredytacje, a wśród nich Akademia Leona Koźmińskiego.

 

RANKINGI

Ponadto Akademia Leona Koźmińskiego jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata.  Od roku 2009 na ponad 16 000 uczelni biznesowych na świecie jesteśmy klasyfikowani w ścisłej czołówce 100 uczelni o najwyższym poziomie kształcenia:• 48 miejsce – wśród najlepszych uczelni biznesowych – FT  European Business Schools Ranking 2019
• 42 miejsce – w rankingu FT 2019 – najlepszych światowych studiów z zarządzania
• 20 miejsce – w rankingu FT 2020 – najlepszych światowych studiów z finansów
• 61 miejsce – w rankingu FT 2019 – najlepszych programów Executive MBA z całego świat
a


Wśród niepublicznych uczelni wyższych nieprzerwanie od ponad 20 lat zajmujemy I miejsce wg rankingów „Perspektyw”.
ALK jest również w top 3 najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce wg ww. rankingu.

Nasz Executive MBA zajął 1 miejsce w rankingu najlepszych programów MBA w Polsce wg. rankingu „Perspektyw”.

ALK otrzymała aż trzy wyróżnienia Polskiej Komisji Akredytacyjnej za kształcenie na kierunkach: zarządzanie, prawo, administracja.  


MODUŁ I
NEGOCJACJE - PRZYGOTOWANIE, ARGUMENTOWANIE, PRZEKONYWANIE

ZAREJESTRUJ SIĘ NA MODUŁ I


NAJBLIŻSZY TERMIN: 15-16.09.2020 r.

 

Negocjacje to najszybszy sposób zarabiania pieniędzy lub tracenia pieniędzy. W ciągu jednej godziny prawidłowo prowadzanych negocjacji i dobrych umiejętności negocjacyjnych zarabiamy dodatkowych kilka procent w transakcji w przeciwnym wypadku ich nie zarabiamy. Te kilka procent czasami to kilka milionów!

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

MODUŁ II

BUDOWANIE ZESPOŁU I RELACJI Z PARTNERAMI W BIZNESIE - NEUROWSPÓŁPRACA W OPARCIU O STYLE MYŚLENIA I DZIAŁANIA FRIS.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA MODUŁ II


NAJBLIŻSZY TERMIN: 12-13.10.2020 r.

  • Jak często zależy Ci aby szybko i efektywnie porozumieć się w zespole bądź z partnerem w biznesie?
  • Jak często odczuwasz frustrację podczas współpracy z innymi?
  • A może wynik Twojej pracy jest uzależniony od współpracy z innymi?


Czy wiesz, że 85%  członków zespołów doświadcza konfliktów ze współpracownikami? Średnio na konflikty w pracy tracimy 2,8 godziny tygodniowo, a w efekcie nieodpowiedniej komunikacji spada efektywność pracy i trudniej osiągnąć zamierzone cele organizacyjne.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać zespół, korzystać z potencjału i talentów jego członków a także poprawić jakość Twojej pracy weź udział w szkoleniu na temat neurowspółpracy.
Podczas szkolenia poznasz style myślenia, które determinują podejmowane przez Ciebie i Twoich partnerów decyzje. W trakcie ćwiczeń doświadczysz, jak różne sposoby myślenia i wynikające z nich style działania prowadzą do różnych efektów w realizowanych projektach.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

NEGOCJACJE 3

MODUŁ III

PSYCHOLOGIA NEGOCJACJI w trudnych sytuacjach biznesowych. Jak poziomy świadomości, przekonania, nawyki i biologia determinują nasze kontrakty.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA MODUŁ III

 

NAJBLIŻSZY TERMIN: 9-10.11.2020 r.

  • Jak często masz wrażenie, że Twoi partnerzy są trudni, nie rozumieją Ciebie i pomimo wielokrotnego powtarzania nadal nie osiągasz zamierzonego celu?
  • A może zdarza Ci się czuć bezradność jeżeli po raz kolejny sprawy toczą się niezgodnie z ustaleniami? 
  • Czy kiedyś zadawałeś sobie pytanie co mogłeś zrobić inaczej, gdybyś nie poniosły Cię emocje?

 

Badania Duke University wskazują, że ponad 40% działań podejmowanych przez ludzi są ich nieświadomymi decyzjami, nawykami. Czy wiesz, które z Twoich nawyków decydują o sukcesie w negocjacjach? Podczas szkolenia nauczymy Cię różnych narzędzi, które pozwalają zrozumieć praprzyczynę naszych przekonań w życiu prywatnym i biznesowym. Pokażemy, jak dać sobie radę w trudnych sytuacjach biznesowych wykorzystując psychologię negocjacji. Innymi słowy dowiesz się jak  zachowania, nawyki, przekonania i wartości determinują sposób i efekty prowadzonych negocjacji oraz Twoją produktywność.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Moduł IV
NEGOCJACJE - projektowe, zespołowe, wielostronne


ZAREJESTRUJ SIĘ NA MODUŁ IV

NAJBLIŻSZY TERMIN: 30.11-01.12.2020 r.


Celem kursu jest zgłębienie kluczowych koncepcji i umiejętności, które pozwalają nam tworzyć i zawłaszczać wartość w negocjacjach oraz pokazanie jak radzić sobie z trudnościami, gdy:

  • prowadzimy projekty w których jest wielu interesariuszy;
  • bierzemy udział w negocjacjach, gdzie uczestniczy wielu niejednolitych partnerów, z których, każdy ma co najmniej kilka celów, negocjują wiele kwestii i mają ograniczenia czasowe;
  • musimy zsynchronizować negocjacje „zewnętrzne” z „wewnętrznymi” – między firmami i w ramach firmy.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

INWESTYCJA W TWÓJ ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJOWANIA, BUDOWANIA RELACJI I KREOWANIA WARTOŚCI DODANEJ W BIZNESIE

CENA AKADEMII NEGOCJACJI ( 4 moduły)

Akademia Negocjacji składająca się z 4 modułów kosztuje 9.900 zł netto.

Dla osób, które wykupią całą Akademię cena piątego, dodatkowego modułu - Prezentacje biznesowe, które sprzedają, wynosi 2500 zł netto ( +23% VAT) a nie 2950 zł ( +23% VAT).

 

RABATY:

Aby uzyskać ten rabat, po rejestracji uczestników prosimy o e-mail na adres malgosiao@kozminski.edu.pl z listą imion i nazwisk zgłoszonych osób.

 


MODUŁ V

PREZENTACJE BIZNESOWE, KTÓRE SPRZEDAJĄ

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA MODUŁ V


NAJBLIŻSZY TERMIN: 19-20.11.2020 r. 


Celem szkolenia jest przygotowanie Ciebie do opracowania i przeprowadzenia efektywnej prezentacji handlowej. Efektywna prezentacja to taka, po której publiczność jest zadowolona, a prezenter osiąga zakładany cel. 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 


SYLWETKI TRENERÓW

 

Nikolay Kirov

Praktyk z zapleczem naukowym. Od 1996 r. wykładowca, doradca, mówca inspiracyjny, trener w zakresie:

• Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie

• Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych

• Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się

• Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych

• Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem.

Instruktor Calligraphy Health System - Calligraphy Yoga - odmiana QiGong oraz ZEN Coaching praktyk.

Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: FRIS, MPA, MTQ48, Reiss Motivation Profile

Od 22 lat ponad 70 000 osób brało udział w moich wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów Rozwojowych dla Korporacji i Przedsiębiorców, studiów podyplomowych, programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla kadry Medycznej a także na międzynarodowym programie Executive MBA realizowanym w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca „Kozminski AMP - Advanced Management Program” - realizacja Warszawa - Barcelona, na którym prowadziłem zajęcia w EADA Business School.

Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów - pod indywidulane potrzeby organizacji.

Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” oraz studiów podyplomowych „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży” - kirov.pl Współtwórca programu „Life & Business Energy Management” - LifeEnergy.pl

Na swoich kursach pokazuję jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i zadowolenie partnerów. Jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty.

Jestem Partnerem i członkiem zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., LifeEnergy.Pl, Członkiem Zarządu Fundacji BARGEWORK, Członkiem Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, członkiem Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards, Członkiem Kapituły nagrody "Lwy Koźmińksiego" oraz członkiem rady programowej czasopisma "Personel i Zarządzanie". Dyrektor Kozminski MBA - obszar Przywództwo i Negocjacje. Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów. Wcześniej - wieloletnim członkiem kolegium Redakcyjnego czasopisma "Management and Business Administration. Central Europe" oraz wieloletnim Dyrektorem ds. Strategii i Rozwoju - Kozminski Executive Business School - Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów - Akademii Leona Koźmińskiego,

Jestem również opiekunem i promotorem kilkudziesięciu strategicznych projektów doradczych prowadzonych w ramach programów MBA, oraz opiekunem i promotorem ponad 200 projektów doradczych dla administracji publicznej. Moje główne zainteresowania badawcze, to negocjacje i budowanie relacji z partnerami strategicznymi w biznesie, a główne obszary doradztwa i szkoleń – negocjacje i budowanie relacji i kreowanie wartości w biznesie, negocjacje strategiczne, tworzenie wspólnych przedsięwzięć oraz wdrażanie zmian strategicznych dla firm z branż: finansowej, motoryzacyjnej, medycznej, farmaceutycznej, FMCG, turystycznej, budowlanej, wydawniczej, turystycznej, logistyki i przemysłu oraz instytucji publicznych.

W latach 2005-2008 byłem koordynatorem regionalnym największego projektu edukacyjnego w Europie (ponad 40 mln zł), "Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw”, realizowanego przez Stowarzyszenie Uczelni Wyższych "Edukacja dla Przedsiębiorczości" w ramach SPORZL 2.3,A.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadejda Kirova

Manager, przedsiębiorca, trener i coach z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.

Certyfikowany konsultant metod analizy osobowości zawodowej i rozwoju, coach stosujący w swojej praktyce kwestionariusze Master Person Analysis, FRIS, Gallup
i MTQ48 - odporność psychiczna (mental toughthness).

Współzałożyciel, partner i członek zarządu firmy Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. specjalizującej się
w doradztwie i szkoleniach w zakresie negocjacji i budowania relacji w biznesie.

Założyła i zorganizowała pięć spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w bardzo różnorodnych branżach -  ciężkich maszyn produkcyjnych, turystycznej,  szkoleniowej i reklamowej. Pełniła i nadal pełni funkcję Dyrektora Finansowego oraz Dyrektora Operacyjnego. Jest Członkiem Zarządu w Bulcom, Kirov Strategic Negotiators oraz w fundacjach: „Bargework” i „Pasja do Edukacji i Rozwoju”.

Partner merytoryczny Kozminski Executive Business School - Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowca studiów podyplomowych, MBA i Advanced Management Program Akademii Leona Koźmińskiego.
 

Autorka publikacji w prasie branżowej z zakresu zarządzania, m.in. w „Personel i Zarządzanie”.

Od lat łączy swoje doświadczenia menedżerskie oraz biznesowe z technikami trenerskimi opartymi o najnowszą wiedzę z zakresu budowy mózgu, stylów myślenia FRIS® oraz uczenia się. Prowadzi warsztaty dla menedżerów, dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Wspiera ludzi w odkrywaniu swoich talentów, inspiruje do podążania za swoją pasją.  

Założycielka Fundacji Pasja do Edukacji i Rozwoju. Misją Fundacji jest podnoszenie świadomości rodziców
i nauczycieli odnośnie sztuki komunikowania się, współpracy w grupie, umiejętności rozwiązywania problemów, samodzielności, budowania pewności siebie. Fundacja prowadzi warsztaty, szkolenia, doradztwo indywidualne oraz coaching rodzinny.

Mówca konferencyjny. Prelegentka m.in. na konferencjach organizowanych przez Lasy Państwowe „Zjazd Stowarzyszenia Kobiet” z wystąpieniem „Co każda z nas może zrobić dla swojej kariery”, konferencja „Oświata z pomysłem i perspektywami” dla przedstawicieli samorządów terytorialnych odpowiedzialnych za zmiany
w systemie oświaty z wystąpieniem „Jacy pracownicy są poszukiwani i jacy będą niezbędni w organizacjach XXI w.?”, na Kongresie Edukacji, na konferencji „Kształcenie zawodowe w szkole specjalnej.”  I inne.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego.

 

 

 

 

 

 

 

Iwona Bobrowska-Budny


Talent Management Mentor i Trener biznesu z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim.

Certyfikowany konsultant analiz osobowości zawodowej, talentów i stylów myślenia, wykorzystujący w bieżącej pracy rozwojowej i treningach kwestionariusze Master Person Analysis, FRIS®, MindSonar, TalentQ oraz Clifton StrengthsFinder.

Pracowała jako menedżer i partner biznesowy w organizacjach polskich i międzynarodowych, kreując oraz wdrażając projekty ze wszystkich obszarów „miękkiego i twardego HR”. Zarządzała departamentem rekrutacji
i rozwoju oraz działem kadr i płac - zrekrutowała ponad 3000 osób odpowiadając za projekty indywidualne
i masowe, zarządzała polityką szkoleniową w tym wielomilionowym projektem współfinansowanym z UE, opracowywała i implementowała programy ocen okresowych oraz projekty rozwojowe dla pracowników
o wysokim potencjale na poziomie Polski i Europy. Była odpowiedzialna za projekty centralizacji procesów HR, zbudowanie od podstaw działu zarządzania kapitałem ludzkim, outsourcingu płac i kadr jak również restrukturyzacje i procesy zwolnień grupowych.

Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia i sesje rozwojowe budujące samoświadomość pracowniczą
, menedżerską i zespołową, wspierając ustawienie procesów oraz zbudowanie efektywnych w komunikacji, stylu pracy i współpracy zespołów. W swojej pracy wykorzystuje m.in. metodykę zarządzania Talentami Neuronalnymi wg. Instytutu Gallupa, metodykę komunikacyjną ART oraz wspiera poznawczo zespoły o wyniki analiz osobowościowych.  Pracuje warsztatowo i interaktywnie przy pełnym zaangażowaniu uczestników. Ceniona jest za zaangażowanie, zrozumienie partnera i jego potrzeb, umiejętność słuchania i zbudowania produktu rozwojowego do jego potrzeb.

Mentor działający w Fundacji  Liderek Biznesu Ernst&Young wspierającej kobiety na rynku pracy. Partner merytoryczny Kozminski Executive Business School - Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowca studiów podyplomowych, MBA i Advanced Management Program Akademii Leona Koźmińskiego.

Współpracuje jako ekspert ds. rekrutacji i zarządzania z PARP.

Autorka publikacji w prasie branżowej oraz prowadząca wystąpienia, debaty i wykłady na konferencjach
z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim.

Współprowadzi Fundację Pasja do Edukacji i Rozwoju, działającej na rzecz przemiany w edukacji.

Absolwentka Wydziału Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Zarządzanie Organizacjami
i Zasobami Ludzkimi oraz Mediacji i rozwiązywania konfliktów.

 

 

 

 

 

 

Maciej Madziński

Praktyk współpracujący zarówno ze środowiskiem biznesowym jak i naukowym, Dyrektor Operacyjny Akademii Leona Koźmińskiego.    
W ramach obowiązków Dyrektora Operacyjnego specjalizuje się we wdrażaniu programów strategicznych w obszarze szeroko pojętej administracji, szczególnie w obszarze rozwoju infrastruktury i technologii informacyjno-informatycznych. Zarządza również Biurem Projektów w ALK i odpowiada za portfel projektów uczelni. Podległy mu zespół zarządza portfelami projektów i koordynuje kluczowe inicjatywy strategiczne Akademii Leona Koźmińskiego.
W codziennej praktyce dydaktycznej realizowanej w Akademii Leona Koźmińskiego specjalizuje się w programach  z obszarów:

 

 

 

 

 

 

 

Jacek Chmielecki

Przez ostatnie 20 lat zajmował menadżerskie stanowiska w  najbardziej innowacyjnych firmach na świecie
Doradzał m. in Cisco Systems, SAP , Microsoft, Google, Juniper pracując na międzynarodowych rynkach: Centralnej Europy , Rosji, Niemiec, Austrii, Szwajcarii i w Ameryce Łacińskiej.

Zarządzał działami sprzedaży , telesprzedaży , kanałem sprzedaży pośredniej przez partnerów, działem obsługi klientów oraz jest autorem Strategii Rozwoju, kanału sprzedaży w segmencie SMB w 126 krajach.

Wybrane osiągnięcia:

 

 

OPINIE 

 

„Dla mnie negocjacje, po szkoleniu u Nikolaya, nabrały nowego znaczenia. Dzisiaj już wiem, że warto do nich się bardzo dobrze się przygotować aby osiągane satysfakcję obu stron. Tak jak w normalnym życiu prywatnym kompromis i wspólne dobro jest podstawa wszystkich poprawnych relacji, to tak samo dobre profesjonalne negocjacje również maja duże znaczenie w życiu biznesowym. Przekazane techniki w teorii i praktyce również te które stosuje w negocjacjach międzynarodowych pozwalają zawsze osiągnąć zakładany cel.
Jeszcze nie poznałem nikogo, kto uczestniczył w zajęciach prowadzonych przez Nikolaya aby nie był pod dużym wrażeniem sposobu przekazywanej wiedzy, zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej.
Dziękuje i proszę o więcej szkoleń Twojego autorstwa - będę w nich uczestniczył.”

Marcin Jędryczka
Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Rozwoju
PESA Bydgoszcz S.A.


"Nikolaya Kirova wraz z jego niezwykłymi umiejętnościami odkryłem podczas wspólnych zajęć z rozwiązywania konfliktów, a także z zajęć z negocjacji i pozytywnego wywierania wpływu. Nikolay jest osobą niezwykle ekspresyjną potrafiącą zwrócić uwagę i nadać znaczenie drobnym, ale istotnym elementom. Przy jednym slajdzie można z Nim spędzić niezwykłe ekscytująca godzinę, podczas której Nikolay omawia go z różnych perspektyw, przedstawia wpływ drobnych elementów na całokształt, porusza emocje, aby lepiej zapamiętać to co powinno zostać zapamiętane i dąży do znajdowania alternatywnych sposobów działania. Zajęcia prowadzi z energią i optymizmem. Dzięki wspólnym zajęciom i pracy zaliczeniowej opisującej rzeczywistą sytuację konfliktową spojrzałem na nią z innej perspektywy. Uświadomiło mi to inne możliwości działania co z kolei dało dodatkową siłę w negocjacjach.
Bardzo wysoko oceniam wiedzę, umiejętności i postawę Nikolaya Kirova - jako superczłowieka od negocjacji i rozwiązywania konfliktów. Bezsprzecznie jeden z najlepszych prowadzących jakich spotkałem!!!! Polecam zajęcia z Nikolayem Kirovem, gdyż potrafi w bardzo przyjemny i skuteczny sposób przekazać wiedzę innym.

Tomasz Chłopaś
Doradca dyrektora Biura Informatyki
Najwyższa Izba Kontroli


„Moje dotychczasowe doświadczenia z kursami negocjacji polegały głównie na czerpaniu wiedzy na temat technik negocjacyjnych. Kurs Nikolaya Kirova z negocjacji na ALK odnosił się do zupełnie innych kwestii - przygotowania się do negocjacji i przedstawienia słuchaczom biologicznych aspektów związanych z procesem negocjowania. Była to dla mnie nowość. Uważam jednak, że wiedza przekazana podczas tego kursu jest zdecydowanie bardziej przydatna, a jej wykorzystanie pozwala budować długoterminowe relacje z partnerami."

Paweł Średniawa
Dyrektor ds. finansów i kontrolingu
PBDI S.A.


 "Szkolenie przyniosło mi wiele pozytywnych wrażeń, pomogło poszerzyć umiejętności. Nikolay był bardzo otwarty na grupę, potrafił zaciekawić tematem, zaangażować w uczestnictwo oraz zainspirować nie tylko w kwestii negocjacji ale również wielu obszarach rozwoju.
Pokazał jak wiele można zdziałać układając wszystko odpowiednio w swojej głowie – przybliżył nam funkcjonowanie mózgu człowieka, ułatwia to zrozumienie siebie nawzajem i pewnych schematycznych zachowań ludzkich. Ćwiczenia, które były przeprowadzane na szkoleniu łącznie z materiałami jakie otrzymaliśmy po szkoleniu mają ogromna wartość praktyczną.
Filmy, linki oraz książki, które nam polecił, otwierają „oczy” na świat relacji ludzkich (w tym negocjacji) i są bardzo inspirujące do poszerzania wiedzy i własnego rozwoju.
Ja osobiście w ciągu tygodnia od szkolenia brałam udział w 2 negocjacjach, które zakończyły się sukcesem – jestem zadowolona zarówno z ich przebiegu jak i wyniku. Nabrałam pewności siebie w tym obszarze oraz otrzymałam świetne narzędzia oraz „nawigację” ułatwiająca poruszać się w nim.
Naprawdę bardzo polecam szkolenia z negocjacji prowadzone przez Nikolaya Kirova – taka nauka sprawia przyjemność!"

Małgorzata Zielonkowska
HR Manager
Norcospectra Industries Sp. z o.o

 


Prowadzone przez Nikolaya zajęcia były przepełnione energią i prowadzone z pasją. Udało mu się zaangażować słuchaczy w dyskusję. Aktywny  udział w zajęciach to jest to czego oczekuję. Gra głosem spowodowała że nie można było się nudzić. Zajęcia były inspiracją do mojej dalszej pracy, potwierdziły że dobrym przygotowaniem do negocjacji zyskujemy przewagę. Nie zawsze  zawsze trzeba wygrać żeby osiągnąć sukces. Współpraca długoterminowa opiera się na uczciwych relacjach. Oszukać w negocjacjach można tylko raz. Polecam jego wykłady moim znajomym.

Piotr Kowalski
Kierownik ds. Sieci Ogólnopolskich / National Accounts Manager
Coca-Cola HBC Sp. z o.o.


 „Przed zajęciami z Nikolayem Kirovem przedmiot „Negocjacje” kojarzył mi się z bardzo miękką i ogólną dziedziną nauki polegającą w głównej mierze na sztuczkach, sposobie komunikacji i zachowania. Mój negatywny stosunek do przedmiotu wynikał z lektury kilku książek i uczestniczenia w paru wykładach, z których nie wyniosłem żadnych konkretnych wiadomości.
Już pierwsze zajęcia z Nikolayem pokazały mi zupełnie nowe podejście do tego tematu. Okazało się, że profesjonalne podejście do tematu w modelu „Harvardzkim”, czyli bardziej prawniczym niż psychologicznym rzuca zupełnie nowe spojrzenie na ten temat. Okazało się, że Negocjacje to w dużym stopniu twarda wiedza oparta o proces i pojęcia, których można i trzeba się nauczyć.
Praktyczne ćwiczenia choćby dotyczące BATNY pokazały nam, że nie jest to tylko puste pojęcie, które można sobie przemyśleć w drodze na negocjacje, ale kluczowy element, który dobrze zrozumiany i przygotowany pozwala prawidłowo obrać dalszy model działania.
Zajęcia z Negocjacji z Nikolayem Kirovem oceniam jako jedne z najlepiej prowadzonych zajęć podczas kursu MBA FINANSE!”

Marcin Ciechoński
Director of Forex Bureau
PKO Bank Polski


 Przetestowałam już wiedze z zajęć z negocjacji na spotkaniach z klientami z skali mikro. Prowadzona w taki sposób rozmowa jest dużo prostsza i efektywniejsza.
Przygotowanie się przeze mnie do spotkania w formie określenia BATNA mojej i drugiej strony pozwala doprecyzować, jakiego celu spodziewam się osiągnąć pod koniec spotkania. BATNA daje dodatkowo spokój – jeśli negocjacje nie zakończa się porozumieniem, wiem, czego się mogę spodziewać i jakie podjąć następne kroki. Dzięki temu nie panikuje!
Ustalenie wspólnie agendy spotkania, tj. kwestii negocjacyjnych, włącza klienta w proces kreowania rozwiązania problemu (np. Nowy kontrakt, kontroferta konkurencji) i sprawia, że jest bardziej zaangażowany w dojście do porozumienia. Używanie obiektywnych kryteriów ogranicza przerzucanie piłeczki po obu stronach kortu i pozwala mi sprawniej odpowiedzieć na obiekcje drugiej strony.
Będę szczera – te zajęcia otwarły moje oczy na kilka bardzo ważnych kwestii i pomogły mi ocenić dotychczasowe osiągnięcia w tym zakresie. Żałuję, że nie trafiłam na nie wcześniej. Dziękuje!

Agnieszka Durlej
CRM Team Manager
Western Union Business Solutions


 

Zajęcia z negocjacji z Panem Nikolayem pozwoliły mi zrozumieć prawdziwą istotę tego procesu. W negocjacjach nie chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, są one jedynie wynikową naszych prawdziwych intencji. Podczas zajęć zrozumiałem także jak istotne jest odpowiednie przygotowanie do negocjacji, które w dzisiejszym świecie, często zaniedbywane prowadzi do podpisywania niekorzystnych dla firmy kontraktów. Sposób prowadzenia zajęć jest przystępny i angażujący, a sporą dawkę anegdot pochodzących wprost z życia i codziennych sytuacji biznesowych zapamiętam na długi czas.
Zdecydowanie polecam zajęcia z negocjacji jako źródło użytecznej i praktycznej wiedzy biznesowej.

Mateusz Młynarczyk
Software Development Program Manager
Project Management Professional (PMP)®, PRINCE2® Practitioner

 


Mówiąc zupełnie szczerze, były to jedne z najlepiej poprowadzonych zajęć na Executive MBA poczynając od mowy ciała: dynamika wypowiedzi, odpowiednia gestykulacja, poprzez merytorykę, aż na polecanej literaturze kończąc.
Jestem pod wrażeniem jak bardzo zmieniła się moja percepcja dotycząca negocjacji i w jak wielu miejscach zacząłem je teraz dostrzegać. Po trzecie, po stokroć łatwiej i efektywniej jestem teraz w stanie prowadzić rzeczowe rozmowy czy to w negocjacjach z pracownikami odnośnie pensji, negocjacjach z żoną, czy też poddostawcami.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad kursem negocjacji, chce porozmawiać na ten temat z ekspertem, czy też przedyskutować swoją strategię działania, Nikolay Kirov to jedyna słuszna osoba w tej kwestii!

Konrad Jędraszczak
WEDIA-ANN S.J. Holländer A.M. Jędraszczak J.T.


 

Zajęcia z negocjacji prowadzone przez Pana Nikolay'a Kirov'a były odpowiedzią na moje potrzeby. W ramach wykonywanych obowiązków służbowych uczestniczę z ramienia pracodawcy w negocjacjach z podmiotami gospodarczymi oraz podległymi mi pracownikami. Pracodawca już wcześniej organizował dla nas szkolenia z negocjacji. Jednak dopiero zajęcia u Panem Nikolay’em jasno, przejrzyście, krok po kroku pokazały jak należy prowadzić negocjacje, by obie strony chciały ze sobą współpracować w dłuższej perspektywie. Dzięki ćwiczeniom na zajęciach przekazywana teoria nabrała praktycznego wymiaru. Żałuję, że w ramach bloków MBA nie będzie można kontynuować zajęć z Panem Nikolayem. Uważam, że umiejętność negocjacji należy do podstawowych kompetencji każdego menadżera. Dlatego będę negocjować :) z moim Zarządem możliwość uczestniczenia w kolejnych kursach prowadzonych przez Nikolay'a Kirov'a. Jeszcze raz dziękuję za świetne zajęcia!

Beata Iglińska
Z-ca Dyrektora
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A


 

„O studiach na Akademii Leona Koźmińskiego można powiedzieć bardzo wiele: profesjonalne podejście od samego początku, wysoko wykwalifikowana kadra naukowa, praktycy z ogromnym doświadczeniem w biznesie, bardzo ciekawy program, budowanie współpracy pomiędzy studentami i absolwentami, nowoczesność.... Myślę, że jednak to co na mnie zrobiło największe wrażenie to mocne nastawienie na "otwarcie głów" studentom, pokazanie, że warto schodzić z utartych dróg postępowania i że w zdecydowanej większości przypadków jedyną słuszną odpowiedzią jest "to zależy" :) Nic nie jest czarno-białe, a do właściwej oceny sytuacji potrzebna jest świadomość, że nie wszyscy myślą tak samo jak my i nie należy ulegać emocjom.
Zajęcia z Nikolayem spowodowały, że zakochałem się właśnie w tej samoświadomości, uwielbiam wiedzieć jakie procesy zachodzą w moim mózgu i być ciekawym ludzi, starać się ich nie oceniać, wychodzić poza pudełko komfortu i budować relację oparte na zaufaniu. Maksyma, że „dobre relacje zwiększają zaufanie i zmniejszają koszty transakcyjne” stała się jedną z moich ulubionych. Nie żartuję! Zrobię wszystko, żeby wziąć udział w zajęciach jeszcze raz. Albo przy okazji kolejnych studiów (już teraz tylko ALK) albo podczas szkolenia poza uczelnią.
Dzięki zajęciom z Nikolayem Kirovem wygrałem już pierwszym roku studiów bardzo ważne dla siebie negocjacje - dostałem awans w Firmie, w której obecnie pracuję. W trakcie prezentacji swojej osoby podczas procesu rekrutacyjnego starałem się pokazać dwa bardzo ważne według mnie wnioski z zajęć: żeby osiągać sukcesy trzeba być po pierwsze dobrze przygotowanym i po drugie mieć BATNĘ czyli alternatywę. Obie te kwestie pozwalają zachować spokój i nie robić gwałtownych ruchów. Jeśli do tego dołożymy wiedzę o biologii organizmu, która jest przekazywana podczas wykładów - uważam, że sukces mamy jak w banku! Wszystkie te kwestie to inspiracje z prowadzone przez Nikolaya kursu Negocjacje na MBA.
Wiedzą wiedzą, ale dawka energii i podejście jakie dostajemy podczas zajęć powoduję, że chłoniemy ją w 100% i chcemy więcej. Polecam!”

Michał Stachura
Kierownik ds. Bankowości Korporacyjnej
Departamencie Bankowości Korporacyjnej i Projektów Inwestycyjnych
Raiffeisen Polbank


„Kiedy ostatni raz zastanawiałeś się nad BATNĄ przed negocjacjami? Jeśli definiujesz ją regularnie, to ile razy udało ci się być konsekwentnym podczas spotkania? Czy jesteś pewien, że dobrze przygotowujesz się do negocjacji?
Szkolenie z negocjacji, pokazało mi, co tak naprawdę decyduje o sukcesie czy porażce podczas rozmów z partnerem.
Nikolay – wizjoner, entuzjasta – zabrał mnie w pasjonującą „podróż”, podczas, której na nowo poznałem proces negocjacji i rządzące nim reguły.  Już po chwili wiedziałem, że negocjacje są jego pasją, a na koniec zajęć nie mogłem się doczekać, kiedy sam w praktyce użyję poznanej wiedzy. Podczas ćwiczeń na konkretnych przykładach wydawało mi się, że o negocjacjach wiem bardzo dużo – szło dobrze, ale przy omawianiu wyników okazało się, że mogłem wygrać więcej.
…Spiral Dynamics… zapamiętam do końca życia.
Nikolay, dziękuję za inspirację…”


Marek Reszkowski
Dyrektor Rynku – Sprzedaż do klientów kluczowych (B2B)
ORANGE Polska
“ … może w wolnej chwili jeszcze raz podziękuję za otwarcie oczu na postawy innych ludzi i ogromną lekcję pokory, wyrozumiałości i tolerancji dla siebie i dla innych!☺☺☺
Szkolenia wywarło na mnie ogromny , pozytywny wpływ. Jest mi lżej, łatwiej

Aneta Gądek
Polpharma


Zachęcam do ciekawych, interesujących i pełnych zwrotów akcji intelektualnych podróży, w które zabierze Cię Nadejda Kirova w trakcie swoich zajęć, konsultacji, czy treningów. Profesjonalizm połączony z dużą dawką atrakcyjnych dla menadżera informacji z zakresu: budowania relacji w biznesie, komunikacji i sposobów rozwiązywania konfliktów spotka Cię w trakcie takiej wyprawy. Prezentowany materiał przekazywany jest w subtelny sposób z pasją i energią. Decydując się na taką wyprawę zyskasz wiele cennych wskazówek, następnie będziesz mógł je z powodzeniem zastosować w życiu zawodowym i osobistym. Brałem udział w takiej wycieczce, polecam. Nie zwlekaj – w drogę!

PAWEŁ SALAK
Wiceprezes Zarządu
VISTAL CONSTRUCTION Sp. z o.o.


"..początek szkolenia, Prowadzący rozpoczynają stwierdzeniem: "..wiemy o Was dużo, a nawet jeszcze więcej.."
Myślę sobie: TAK - też sama wiem o sobie duż. a nawet jeszcze więcej. Bo jak nie ja, to kto ma wiedzieć.. :)
Warto przyjść i posłuchać o tym czego jeszcze o sobie nie wiemy, a jeśli wiemy, to nie potrafiliśmy tego nazwać, doprecyzować i wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje; dlaczego właśnie tak, a nie inaczej postępujemy w życiu i w pracy..
W trakcie szkolenia otrzymujemy szczegółową analizę NAS SAMYCH, zestaw informacji i przepis: dlaczego tak postępujemy, i co zrobić, żeby było lepiej, efektywniej, a przede wszystkim łatwiej.. Zdajemy sobie sprawę, że różnorodność jest pożądanym "zjawiskiem" w życiu, tylko trzeba do niej dopasować formę i przekaz..
 Szczerze polecam udział w szkoleniach, 100% pewność i satysfakcja. Profesjonalizm Prowadzących potrafi przełamać największych nieśmiałków. W tym szkoleniu aktywnie uczestniczy każdy, kto znajdzie się na sali. Zagadnienia i omawiane treści dedykowane są zarówno dla całego zespołu, jaki i jednostek (Analiza dotyczy każdego uczestnika szkolenia, ale Ci mogą również być częścią korporacji, zespołem, który pracuje ze sobą na co dzień.) Szkolenie przebiega intensywnie i z pełnym zaangażowaniem do ostatniej minuty. Totalna burza mózgów."

Ania Jaworska
Polpharma


Miałem przyjemność uczestnictwa w zajęciach z rozwiązywania konfliktów i budowania relacji prowadzonych przez Nadię jako jeden z bloków tematycznych na studiach MBA prowadzonych Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. W sposób jasny, zrozumiały oraz angażujący uczestników wdrożyła nas w temat narzędzia FRIS dotyczącego analizy różnic w zachowaniach i stylach myślenia każdego z nas. Dowiedziałem się, że ja jako zawodnik - osoba zorientowana na cel, opierająca się na faktach i liczbach często jestem przez innych uważany za osobę postępującą według schematów i nie przywiązującą zbyt dużej wagi do relacji. Nadia wdrożyła nas w sposoby myślenia Badacza, Partnera i Wizjonera. Praktyczne wskazówki prowadzącej otworzyły mi oczy na to w jaki sposób postępować w kontaktach z współpracownikami i partnerami biznesowymi. Główną zaletą płynącą z poznania metodyki FRIS jest zrozumienie, że by osiągnąć cel (biznesowy lub wewnątrzorganizacyjny) konieczne jest zrozumienie stylu myślenia i działania partnera. Wówczas dostosowując się do jego sposobu funkcjonowania i komunikowania można dużo łatwiej rozwiązywać problemy i osiągać wyznaczone nam cele.

Patryk Kotwica
Category Manager
OBI Centrala Systemowa


“Nikolay is natural born lecturer. He gets attention of the audience from the very first minute and doesn’t let it slip away for a minute. Definitely he strongly believes in what he’s talking about, but remains curious, and very open-minded for new topics and ideas. There is always room for discussion and different perspective.
His key message from our managerial workshop “Creating value through building trust and relationships in business” was be the change you want to see in the world. Nikolay is the living example of it.
Professional preparation based on his knowledge and experience, together with his attitude and great body language create package worth every penny. Highly recommended!”

Irmina Buballo-Wojciechowska
Executive Director in charge of Shared Services
Orange Polska


 “Definitely one of the best lecturers on MBA Programs and Corporate Development&Training Programs at Kozminski University!”

Profesor Witold T. Bielecki
Rector - Kozminski University


“I had the pleasure to work with Nikolay at the annual meeting for Kozminski University MBA Alumni entitled „Creating value through building trust and relationships in business. Everything starts from the leaders attitude!” He is great speaker, with unique knowledge and ability to get attention of audience. Fast, great sense of humor, funny and very communicative. Wide range of knowledge from variety of subjects and combination of business and academic experience gives unique value to audience. Highly recommend!”

Sebastian Kotow
Chairman of Supervisory Board @ Quadrilion S.A.
(Previous: CEO at Brian Tracy International and Vice President of Sales & Business Development at FranklinCovey Polska)


"Negotiation course led by Nikolay is one of the most valuable training I have attended ever. It does not provide with ready receipts for everything that difficult to apply in real situations but in its place gives profound and practical knowledge how to communicate, argue and create value with partners you need to cooperate. I will apply it for sure in my daily activities."


Andrzej Różański
Vice President at Integrated Solutions


“Nikolay Kirov is one of those professors that help you develop on next level in business and as a person. Firstly I had pleasure to attend his negotiation course and it was really one of the best practical courses I had in my career. He show us really in the simple way basic mechanism that drive negotiation process. I was able instantly to use that knowledge on daily basis in my work. Secondly, Nikolay was my promotor on MBA studies. He was inspiring, engaged and very helpful in that role. I consider myself lucky that I could work with him during the studies.”

Dariusz Matczak
Partner Sales Executive ( MACH MBA Program) at Microsoft

 

KONTAKT

Koordynator merytoryczny programu:

Nikolay Kirov

Dyrektor ds. Strategii I Rozwoju
Kozminski Executive Business School – Akademia Leona Koźmińskiego
Partner i Członek Zarządu Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o.


kirov@kozminski.edu.pl
Koordynator organizacyjny programu:

Małgorzata Oświata

Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju – Akademia Leona Koźmińskiego


+48 22 519 22 48
malgosiao@kozminski.edu.pl