Patron medialny

 

Szukasz nowych możliwości rozwoju?
Chcesz otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe?
Planujesz rozpocząć studia MBA?

 

Zapraszamy na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

 

Studia MBA to wspaniała intelektualna przygoda ale także wyzwanie. Warto przed dokonaniem wyboru programu dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami, doradcami edukacyjnymi i absolwentami. Będzie to doskonały czas aby zobaczyć jak uczymy, porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

 

 

Kiedy: sobota, 25 stycznia 2020 r., godz. 10.00

Gdzie: Akademia Leona Koźmińskiego

Adres: ul. Jagiellońska 59

sala: D/218

 

 

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.

 

 

 

Plan spotkania

 

10.00 Powitanie gości

10.05-12.00 zajęcia z obszaru Ekonomii menedżerskiej pt. Franki, Bitcoin i Uber - czy ekonomiści wciąż jeszcze rozumieją współczesną gospodarkę? Poprowadzi prof. Jacek Tomkiewicz.

12.00-13.00 Sesja informacyjna i rozmowy w kuluarach, czyli zapytaj nasz zespół.

 


Dr hab Jacek Tomkiewicz

Dziekan Finansów i Ekonomii w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych, od 2001 roku pracownik naukowy w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie . Pełni funkcję Dziekana Kolegium Finansów i Ekonomii oraz jest Dyrektorem ds. Naukowych w Centrum Badawczym Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER. Wykłada w ALK (ekonomia, makroekonomia, ekonomia menedżerska, polityka gospodarcza, finanse publiczne) na studiach dyplomowych, podyplomowych (w tym MBA) i doktoranckich, jest także profesorem wizytującym w kilku uczelniach europejskich. Autor publikacji naukowych oraz opracowań i ekspertyz przygotowanych na rzecz instytucji publicznych takich jak m.in. Ministerstwo Finansów, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów czy Narodowy Bank Polski i firm komercyjnych.

W latach 2002-2003 pełnił funkcję Doradcy Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Finansów, odpowiedzialny za reformy strukturalne w ramach systemu finansów publicznych.

W okresie 2009-2010 wykładowca w Europejskim Instytucie Administracji Publicznej (EIPA), Europejskim Centrum Zarządzania Finansami Publicznymi

Przebywał kilkakrotnie na stażach badawczych (pozycja tzw. visiting scholar) w instytucjach zagranicznych, w tym m.in. na Stanford University w USA, Columbia University w USA, Harvard University w USA, OECD w Paryżu czy Brighton University w Wielkiej Brytanii.

Liczba miejsc ograniczona.
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz. Udział jest bezpłatny 
       

Sprawdź i porównaj nasze programy MBA.

 

W naszej ofercie znajdują się:

  

Koordynator spotkania

Małgorzata Oświata
Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju

Tel: 22 519 22 48
e-mail: malgosiao@kozminski.edu.pl

 

 

 

STREFA WIDEO 

Zobacz relacje z poprzedniej edycji spotkania

 

 

Zobacz, jak wygląda graduacja MBA

 

 

 

Zobacz, jakie spotkania organizujemy dla naszych absolwentów

 

 

 

Zobacz, Zjazd Absolwentów MBA