Zapraszamy Państwa na warsztaty SAP ERP – zostań ekspertem, na których dokładnie pokażemy praktyczny charakter proponowanych studiów. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych.

 

Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 40% dużych przedsiębiorstw i korporacji światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek ten jest jeszcze wyższy i sięga ok. 50%. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowań, dystrybucja i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, konsultant wdrożeniowy, architekt procesów businessowych i wiele innych. Jest to atut, który wykorzystany - może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy.

 

 

Termin i miejsce

 

Sobota, 9 września 2017 r.


godz. 11.00-13.00

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 57


Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

 

Plan spotkania

 

11.00-11.15 Wprowadzenie: Co to jest system SAP?

11.15-12.15 Zaprezentowanie systemu SAP w postaci praktycznego warsztatu z case study z wybranej funkcjonalności: logistyka


12.15-12.45 Jak zostać ekspertem SAP

12.45-13.00 Sesja informacyjna o studiach podyplomowych

 

 

Prowadzący warsztaty:

 

Sebastian Sobczyk

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), trener programów: SAP, Comarch XL. Konsultant wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, doradca biznesowy w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych handlu w sieci.

 

Paweł Woźniak

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Senior konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji. Udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych.

 

O studiach PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE SAP ERP

Celem studiów jest specjalistyczne przygotowanie absolwentów do pracy z wykorzystaniem zintegrowanych systemów informatycznych zarządzania klasy ERP (na bazie SAP).

System SAP daje przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwom dzięki koordynacji procesów biznesowych. Dzięki systemowi SAP polepsza się organizacja i automatyzacja procesów, a tym samym zwiększa się ich wydajność i opłacalność. Studia na tym kierunku pozwalają zdobyć praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy i wykorzystywane praktycznie w procesach zarządzania w łańcuchach dostaw

 

 

 

 

Koordynator spotkania

Edyta Adamowicz-Sikora
Doradca edukacyjny

tel.: +48 22 519 21 05
e-mail: eadamowicz@kozminski.edu.pl