dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Czwartek

Spotkanie z Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej - Panem Marcinem Cichym więcej

Informujemy, że wykład został odwołany.

Przepraszamy za niedogodności.

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami ALK zaprasza studentów na unikatowe spotkanie z Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej - Panem Marcinem Cichym.

Spotkanie jest pierwszym w cyklu warsztatów ze studentami. Stanowi podstawę do kolejnych wykładów prowadzonych przez UKE na ALK: analitycznego, konsumenckiego, technologicznego oraz prawnego. Wykład Pana Prezesa jest początkiem zmiany dotyczącej postrzegania organów administracji państwowej, służby cywilnej i roli urzędników. Określenie obszarów działania oraz zakresu odpowiedzialności uświadamia społeczną rolę Regulatora.

UKE reguluje rynek telekomunikacyjny i pocztowy tworząc środowisko dla rozwoju technologii i cyfrowej gospodarki. Działa na rzecz ochrony interesów konsumentów, wpierania konkurencyjności dzięki optymalnym regulacjom, rozwoju infrastruktury i usług szerokopasmowych.

Studenci dowiedzą się jak kształtują się kompetencje pracowników: wykształcenie prawnicze, techniczne, jakie są możliwości udziału w szkoleniach i konferencjach, jakie znaczenie mają pracownicy UKE na kształt globalnego rynku telekomunikacyjnego i pocztowego, jak przebiega i z kim dochodzi do ścisłej współpracy na arenie międzynarodowej, ale także o wsparciu merytorycznym, elastycznym systemie pracy i możliwości odbywania praktyk i staży, o uzyskaniu wsparcia przy pisaniu prac dyplomowych, dostępie do baz danych oraz współpracy z ekspertami.

Data: 19 kwietnia 2018 r.

Godzina: 14:00 - 15:30

Miejsce: Sala D/202

Organizator spotkania:

Agnieszka Krawczyńska
Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
akrawczynska@kozminski.edu.pl

Konferencja "Strategiczne wybory firm rodzinnych - różne drogi osiągania celów firmy i rodziny" więcej

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Strategiczne wybory firm rodzinnych - różne drogi osiągania celów firmy i rodziny" - 19 kwietnia 2018 r. w siedzibie ALK.

W programie m.in. wystąpienie prof. Krzysztofa Obłója.

Udział jest bezpłatny. Szczegóły i rejestracja (pdf)

European Law School Leadership Forum - 19-21 kwietnia 2018 więcej
My Image

W dniach 19 - 21 kwietnia 2018 roku Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego będzie gościć Dziekanów szkół prawniczych z całej Europy działających w International Association of Law Schools w ramach "2018 European Law School Leadership Forum. From Imitation to Innovation."