dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Jak dołączyć do programu AIIB Young Professionals? więcej

Azjatycki Bank Inwestycji Infrastrukturalnych, instytucja finansowa XXI wieku - Jak dołączyć do programu AIIB Young Professionals

Wyjątkowy wykład Daniela Shima, Dyrektora Generalnego Departamentu Human Resources AIIB

Aby przyczynić się do realizacji misji Banku, AIIB ma na celu rekrutację i rozwój kadry wybitnych młodych profesjonalistów ("YP") we wczesnych etapach ich kariery. Młodzi profesjonaliści będą współpracować z pracownikami Banku w celu rozwijania, wzmacniania i wykorzystywania swoich umiejętności zawodowych oraz wiedzy specjalistycznej, jednocześnie zdobywając praktyczne doświadczenie. Współpracując z klientami w sektorze publicznym i prywatnym w Azji, młodzi profesjonaliści zyskają głębokie zrozumienie i szersze spojrzenie na rozwój infrastruktury regionu oraz finansowe wyzwania i możliwości.

Azjatycki Bank Inwestycji Infrastrukturalnych, wielostronny bank rozwoju, którego misją jest poprawa wyników społecznych i gospodarczych w Azji i poza nią. Z siedzibą w Pekinie, rozpoczęliśmy działalność w styczniu 2016 r. I obecnie wzrosła do 84 zatwierdzonych członków z całego świata. Inwestując w zrównoważoną infrastrukturę i inne sektory produkcyjne dzisiaj, będziemy lepiej łączyć ludzi, usługi i rynki, które z czasem wpłyną na życie miliardów i zbudują lepszą przyszłość.

Jesteś:
► Zainteresowany wielowymiarowym rozwojem kariery w banku?
► Posiadasz doświadczenie w pracy w sektorach inwestycji finansowych lub infrastrukturalnych?
► Jesteś absolwentem w dziedzinie inżynierii, ochrony środowiska, finansów, ekonomii, nauk lub prawa, z doświadczeniem zawodowym związanym z Twoim kierunkiem studiów?
► Chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu AIIB?

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE

Jedyny warunek: REJESTRACJA poprzez formularz rejestracyjny.

Kiedy: 18 kwietnia 2018, godz. 17:00

Gdzie: Sala A9

Zapraszamy!

Organizator spotkania:

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
Agnieszka Krawczyńska
akrawczynska@kozminski.edu.pl
22 519 22 73

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Asian Infrastructure Investment Bank- the financial institution of XXIst century - How to apply for and how to join AIIB Young Professionals Program?

Special lecture by Daniel Shim, Director General, Human Resources Department AIIB

Join us for an interactive session with AIIB Human Resources Director General Daniel Shim who will elaborate on AIIB’s mission, career opportunities; the Young Professionals Program and our Internship Program. He will also answer questions about AIIB opportunities.

The Asian Infrastructure Investment Bank, a multilateral development bank with a mission to improve social and economic outcomes in Asia and beyond. Headquartered in Beijing, we commenced operations in January 2016 and have now grown to 84 approved members from around the world. By investing in sustainable infrastructure and other productive sectors today, we will better connect people, services and markets that over time will impact the lives of billions and build a better future.

Are you:
►Inspired by the idea of working in a multilateral development bank?
►Experienced in the financial or infrastructure investment sectors?
►A degree holder in engineering, environment, finance, economics, sciences or law, with work experience relevant to your degree?
►Interested in becoming part of the dynamic AIIB team?

LECTURE IS FREE OF CHARGE.

PLEASE REGISTER ON:

DATE: April 18th 2018, 05:00 pm

PLACE: room A9

WE HOPE TO SEE YOU THERE!

ORGANIZER:

Career Development and Alumni Relations Office