Czwartek

VIII edycja Targów Pracy i Praktyk ALK / 8th edition of KU Job & Internship Fair więcej

8 edycja Targów Pracy i Praktyk ALK, 8 marca 2018 r.

8 marca 2018 r. na Akademii odbyła się 8 edycja Targów Pracy i Praktyk ALK. Partnerem Targów był Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Podczas 8 edycji Targów gościliśmy 23 pracodawców.

Poznaj wystawców tej edycji Targów:

Zobacz broszurę 8 edycji Targów Pracy i Praktyk ALK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8th edition of KU Job and Internship Fair, 8th March 2018

On March 8th 2018, took place the 8th edition of the KU Job and Internships Fair. The partner of this year's KU Job & Internship Fair is the Office of Electronic Communication.

During the 8th edition of the Fair, we hosted 23 employers.

Meet the exhibitors of this edition of the Fair:

Check out the 8th edition of KU Job and Internship Fair brochure

Dzień otwarty dla kandydatów na studia w języku angielskim. więcej

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w Dniu Otwartym Akademii Leona Koźmińskiego w języku angielskim, który będzie transmitowany na żywo w dniu 8 marca 2018 roku o godzinie 11:00 i 17:00 na naszym profilu facebook.

Będą Państwo mieli okazję poznać przedstawicieli naszej kadry oraz studentów, którzy przekażą informacje o naszych programach, wymaganiach rekrutacyjnych, udogodnieniach i życiu studenckim w Akademii Leona Koźmińskiego.