dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Piątek

Rektor Akademii Leona Koźmińskiego honorowym patronem trzeciej edycji International Conference on Comparative Law więcej

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa serdecznie zaprasza na trzecią edycję International Conference on Comparative Law, podczas której będą zgłębiane tajniki komparatystyki prawniczej. Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2018 roku w naszej Akademii.

Nadchodząca edycja zostanie poświęcona tematyce prawa handlowego. Projekt będzie składać się z dwóch paneli: pierwszy dotyczyć będzie międzynarodowych korporacji, a kolejny obejmie temat międzynarodowych inwestycji. Dokonane zostaną porównania m.in., jak wyglądają regulacje w tym zakresie w prawie angielskim, estońskim czy indyjskim. Pierwszego dnia odbędą się wykłady, a kolejnego dnia seria warsztatów. Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim. Jest to świetna okazja, aby poznać ludzi z pasją z całego świata i wysłuchać ekspertów w tej dziedzinie.

Na konferencję ruszyły już zapisy. Aby znaleźć się w gronie uczestników, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej. Można też tam odszukać szczegółowe informacje dotyczące programu, prelegentów, patronatów honorowych czy partnerów merytorycznych.

Link do wydarzenia
Formularz rejestracyjny

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez stronę: https://www.facebook.com/iccl.elsa/
ELSA Warszawa