25

Seminarium "Odszkodowania wojenne od Niemiec dla Polski w świetle prawa międzynarodowego" więcej
My Image

Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na seminarium "Odszkodowania wojenne od Niemiec dla Polski w świetle prawa międzynarodowego" 25 października 2017 r. - w środę - początek o godz. 17.00.

Program:

• Powitanie i wprowadzenie: prof. Jan Barcz
  • Wystąpienie: prof. Jerzy Sułek
  • Wystąpienie: prof. Jerzy Kranz
  • Dyskusja

Jan Barcz: członek polskiej delegacji na rokowania nad traktatem o potwierdzeniu granicy polsko-niemieckiej, nad „dużym” traktatem polsko-niemieckim i podczas konferencji „2+4” oraz nad porozumieniami z 1991 r. i z 2000 r. w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

Jerzy Kranz: szef polskiej delegacji na wielostronne rokowania z z RFN i z Austrią (1998-2000) w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

Jerzy Sułek: szef polskiej delegacji na rokowania podczas konferencji „2+4”, nad traktatem o potwierdzeniu granicy polsko-niemieckiej, nad „dużym” traktatem polsko-niemieckim oraz nad porozumieniem z 1991 r. w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu (D – 202 - budynek D), Akademia Leona Koźmińskiego, Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59.

Prosimy o potwierdzenie udziału: annapudlo@alk.edu.pl

Dni Świeżaka 2017 - Koźmiński EXPO więcej

Jeśli chcecie się dowiedzieć jakie dodatkowe aktywności przygotowaliśmy dla naszych studentów w nowym roku akademickim, to 24 i 25 października nie może Was zabraknąć podczas Dni Świeżaka 2017! Zaprezentujemy Wam oferty kół naukowych, biur administracyjnych oraz organizacji studenckich. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, gwarantujemy również wyjątkową atmosferę. Zapraszamy!

25 października 2017 w godz. 10:00-13:00 w Atrium w bud. D odbędzie się Koźmiński EXPO, podczas których będzie można poznać ofertę wszystkich wystawiających się.

Link do wydarzenia na FB