25

Rektor ALK jest honorowym patronem Dni Kariery - 25 i 26 października 2017 więcej

25 oraz 26 października 2017 r. w Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się już 25. edycja Dni Kariery® - największych studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów.

Podczas 2 dni trwania targów w wiosce targowej przedstawiciele kilkudziesięciu firm zaprezentują uczestnikom perspektywy zatrudnienia oraz odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. procesu rekrutacyjnego oraz wymagań pracodawcy.

Zorganizowana będzie również Strefa Doradztwa Zawodowego. Jest to specjalna przestrzeń, gdzie studenci będą mogli skonsultować swoje CV lub porozmawiać z ekspertami, którzy pomogą zaplanować przyszłą karierę zawodową.

W wiosce targowej będzie można znaleźć także Strefę ChillOut. To miejsce, gdzie w spokojnej atmosferze uczestnicy będą mogli zapoznać się z informatorem targowym, ofertami pracy umieszczonymi na Job Wallu, odpocząć przy kawie, skorzystać z atrakcji i wziąć udział w konkursach zorganizowanych przez obecne na targach firmy.

Dzięki zróżnicowanej ofercie firm, uczestnicy mogą znaleźć swoją wymarzoną pracę lub łatwo zorientować się, czego obecnie wymaga się na rynku pracy. Łącząc młodych ludzi i pracodawców, Dni Kariery® realizują ósmy Cel Zrównoważonego Rozwoju, określonego przez ONZ - Wzrost gospodarczy i godna praca.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły czołowe warszawskie uczelnie wyższe, w tym nasza Akademia, oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy i Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Dowiedz się więcej na wydarzeniu Dni Kariery® Warszawa na Facebook’u i pobierz bezpłatny bilet na  dnikariery.pl

Seminarium "Odszkodowania wojenne od Niemiec dla Polski w świetle prawa międzynarodowego" więcej
My Image

Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na seminarium "Odszkodowania wojenne od Niemiec dla Polski w świetle prawa międzynarodowego" 25 października 2017 r. - w środę - początek o godz. 17.00.

Program:

• Powitanie i wprowadzenie: prof. Jan Barcz
  • Wystąpienie: prof. Jerzy Sułek
  • Wystąpienie: prof. Jerzy Kranz
  • Dyskusja

Jan Barcz: członek polskiej delegacji na rokowania nad traktatem o potwierdzeniu granicy polsko-niemieckiej, nad „dużym” traktatem polsko-niemieckim i podczas konferencji „2+4” oraz nad porozumieniami z 1991 r. i z 2000 r. w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

Jerzy Kranz: szef polskiej delegacji na wielostronne rokowania z z RFN i z Austrią (1998-2000) w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

Jerzy Sułek: szef polskiej delegacji na rokowania podczas konferencji „2+4”, nad traktatem o potwierdzeniu granicy polsko-niemieckiej, nad „dużym” traktatem polsko-niemieckim oraz nad porozumieniem z 1991 r. w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu (D – 202 - budynek D), Akademia Leona Koźmińskiego, Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59.

Prosimy o potwierdzenie udziału: annapudlo@alk.edu.pl

Dni Świeżaka 2017 - Koźmiński EXPO więcej

Jeśli chcecie się dowiedzieć jakie dodatkowe aktywności przygotowaliśmy dla naszych studentów w nowym roku akademickim, to 24 i 25 października nie może Was zabraknąć podczas Dni Świeżaka 2017! Zaprezentujemy Wam oferty kół naukowych, biur administracyjnych oraz organizacji studenckich. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, gwarantujemy również wyjątkową atmosferę. Zapraszamy!

25 października 2017 w godz. 10:00-13:00 w Atrium w bud. D odbędzie się Koźmiński EXPO, podczas których będzie można poznać ofertę wszystkich wystawiających się.

Link do wydarzenia na FB