Spotkanie "Siła zaufania w świecie nieufności" więcej

Siła zaufania w świecie nieufności: O ekonomicznym wymiarze neurohormonów regulujących postępowanie ludzi.

Nikolay Kirov i Sebastian Kotow zapraszają na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego.

Na spotkaniu pokażemy:

• Prawdy i Mity na temat zaufania w biznesie - w co wierzyć?
  • Jak zaufanie i budowanie relacji wpływa na negocjacje i kontrakty w biznesie
  • Dlaczego im więcej jest wysokich technologii tym większa jest potrzeba budowania relacji i zaufania
  • Nagroda Nobla w dziedzinie - zaufania - siła jednostki wobec milionów.
  • Zyski vs. straty w zarządzaniu zaufaniem w organizacji
  • Zaufanie w biznesie w Polsce - na ulicy i w biurze.
  • Siła samozaufania i wiarygodności u Liderów - dźwignia do wyników i zaangażowania.

Posłuchajcie zaproszenia prelegentów: Film

Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli Wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą. Jedyny warunek – rejestracja (również znajomego) poprzez formularz rejestracyjny.

Termin: 24.10.2017 (wtorek)

Godziny:

18:00 Networking

18:30 Nikolay Kirov i Sebastian Kotow „Siła zaufania w świecie nieufności: O ekonomicznym wymiarze neurohormonów regulujących postępowanie ludzi”

Więcej o prelegentach poniżej.

Miejsce: Aula Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego.

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE

O prelegentach:

Kontakt z organizatorem:

Małgorzata Lichota

Specjalista ds. relacji z Absolwentami

mlichota@kozminski.edu.pl

Minidebata studenckich kół naukowych podczas Dni Świeżaka więcej

Studenci!

Wiemy, że pierwsze dni studiów nie należą do najłatwiejszych dlatego Samorząd Studencki Akademii Leona Koźmińskiego i Koła Naukowe Akademii Leona Koźmińskiego zorganizowały dla Was Debatę Kół Naukowych podczas Dni Świeżaka, która umożliwi Wam bliższe zapoznanie się z ofertą kół naukowych ALK.

Organizatorami wydarzenia są Samorząd Studencki i koła naukowe Akademii Leona Koźmińskiego.

Kiedy? 24 października 2017, godz. 14:00, Atrium w bud. D.

Link do wydarzenia na FB