dla studentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Zajęcia otwarte dla kandydatów na studia podyplomowe "Praktyczne zastosowanie SAP ERP". 09.09.2017więcej

9 września o godz. 11:00 w murach naszej Akademii odbędą się zajęcia otwarte dla kandydatów na studia podyplomowe "Praktyczne zastosowanie SAP ERP".

Szczegółowe informacje o kierunku.

Międzynarodowe warsztaty metod badania Internetu - 10-11 września 2017 10.09.2017więcej

W dniach 10-11 września 2017 r. na naszej uczelni odbędą się międzynarodowe warsztaty metod badania Internetu. W ramach warsztatów odbędzie się 5 kursów poświęconych metodom i teoriom umożliwiającym interpretację śladów pozostawionych w Sieci przez jej użytkowników.

Kursy poprowadzą pracownicy Katedry Zarządzania w Społeczeństwie Sieciowym, kierowanej przez prof. Dariusza Jemielniaka, oraz prof. Christian Pentzold z Uniwersytetu w Bremie i dr Piotr Sapieżyński z Northeastern University.

W warsztatach wezmą udział doktoranci i młodzi badacze z polskich i zagranicznych uczelni (m.in. z Turcji, Holandii czy Irlandii).

Pierwsze Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze 15.09.2017więcej

Warszawskie Forum jest jednym z pięciu podobnych wydarzeń w Europie - pozostałe mają miejsce w Londynie, Paryżu, Monachium i Zurychu. W Polsce Chińczycy opowiedzą o rzeczywistych uwarunkowaniach dla chińskich inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz na końcu nowego Jedwabnego Szlaku, w powstającym za 100 mld dolarów kompleksie technologicznym nad jeziorem Yanqi na północ od Pekinu. W konferencji wezmą udział Xu Jian, ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce, Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister finansów i rozwoju, prof. Grzegorz W. Kołodko były wiceprezes Rady Ministrów i minister finansów, prof. Jiang Jianqing, prezes China-CEE Investment Cooperation Fund, były prezes ICBC, Jan Kohout, prezydent New Silk Road Institute Prague, doradca prezydenta republiki Czeskiej, prof. Ding Yuan wiceprezydent i dziekan CEIBS oraz prof. Andrzej K. Koźmiński, prezydent Akademii Leona Koźmińskiego.

Mamy niezwykły zaszczyt zaprosić Państwa na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które odbędzie się 15 września 2017 roku w Warszawie. Szczegóły wydarzenia, program oraz możliwość rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia otwarte dla kandydatów na studia 'Biznes chiński. Jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku' 16.09.2017więcej

16 września w murach naszej Akademii odbędą się zajęcia otwarte dla kandydatów na studia podyplomowe "Biznes chiński. Jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku'.

Szczegółowe informacje o kierunku.

Konferencja EduMosty 2017 21.09.2017więcej

W 2016 roku Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie dokonała szczegółowej analizy losów akademickich swoich studentów w kontekście ukończonej przez nich szkoły średniej. W rezultacie przeprowadzonego badania zidentyfikowana została grupa szkół kształcących wysokiej jakości kandydatów na studia, którzy swoimi zainteresowaniami odpowiadają profilom kształcenia realizowanym w Akademii Leona Koźmińskiego.

Zapraszamy przedstawicieli tych placówek do udziału w konferencji, której celem będzie nawiązanie partnerskiej współpracy pomiędzy szkołami a uczelnią w zakresie efektywnego przepływu kandydatów na studia w ALK, dobrze dopasowanych do oferty edukacyjnej uczelni.

Każdy z przedstawicieli szkół średnich uczestniczących w konferencji otrzyma zindywidualizowany raport, informujący o średnim potencjale edukacyjnym absolwentów danej placówki oraz ich faktycznych lub potencjalnie możliwych ścieżkach akademickich w ALK.

O tym jak interpretować dane z raportów oraz jak wykorzystać je w codziennej pracy z uczniami opowiedzą doświadczeni eksperci, a wśród nich Marek Legutko, były Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Patronatem honorowym konferencję objęli:

• Prezydent M. St. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
  • Burmistrz Dzielnicy Praga Północ M. St. Warszawy Wojciech Zabłocki
  • Przewodnicząca Komisji Edukacji i Rodziny Rady M. St. Warszawy Małgorzata Żuber-Zielicz

Więcej informacji na temat konferencji pod adresem http://www.edumosty.kozminski.edu.pl/