Workshop: “Marketing in video games” więcej

We invite you on the workshop conducted by Ms Joanna Buganik-Pałka from QLOC S.A.

QLOC is a company operating on the computer games industry. The company was founded in 2009, is based in Warsaw. The company specializes in testing, localization and porting of computer and console games.

18.05.2017 (Thursday) - “Marketing in video games”

Workshop program:
• Video Games promotion mechanics.
• Competition analysis – tools and tricks.
• Marketing plan preparation.

Time: 08:30 - 11:45
Room: D/306

KOŹMINALIA 2017 - "Sztuczna inteligencja vs sztuka inteligencji" – debata naukowa oraz targi studenckich kół naukowych więcej

Link do streamingu: https://www.youtube.com/c/kozminski/live

Samorząd Studencki i koła naukowe Akademii Leona Koźmińskiego zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę naukową pt. „Sztuczna inteligencja vs sztuka inteligencji” 18 maja 2017, w godz. 13:00-15:00, aula główna.

Wybór tematu nie jest przypadkowy – sztuczna inteligencja, będąca technologicznym udoskonaleniem człowieka, stopniowo wkracza w nasze życie.

Debata składać się będzie z części wykładowej i części dyskusyjnej.
Część wykładową poprowadzą prelegenci:

• dr Aleksandra Przegalińska-Skierkowska – ekspert m.in. w temacie cybernetyki, robotyki oraz sztucznej inteligencji
  • dr Helena Chmielewska-Szlajfer – ekspert zajmujący się m.in. sferą publiczną i nowymi mediami
  • dr Piotr Migdał - ekspert z analizy danych (data science), uczenia maszynowego i sieci neuronowych

Moderatorem części dyskusyjnej będzie Włodek Markowicz, znany polski youtuber, współzałożyciel kanału LekkoStronniczy, ekspert od spraw dotykających życia codziennego, obeznany w tematach wszystkim nam bliskich.

Głównymi tematami czwartkowego spotkania będą:

• Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie?
  • Rynek pracy – potencjalne zmiany.
  • Czy inteligencja zarezerwowana jest tylko dla człowieka, czy też dopuścić można do niej maszyny?

Targi studenckich kół naukowych ALK odbędą się w atrium, w godzinach 11:00-12:30.

Link do FB studenckich kół naukowych ALK

Międzynarodowa Konferencja Naukowa: "Wartość współpracy w sprawach karnych w ramach UE" - 18-19 maja 2017 więcej

zaprasza do wzięcia udziału

w Międzynarodowej Konferencji Naukowej

"Wartość współpracy w sprawach karnych w ramach UE"

Warszawa, 18-19 maja 2017

organizowanej przez Towarzystwo Badawcze Prawa Europejskiego

we współpracy z Katedra Prawa Karnego ALK,

dzięki środkom w Komisji Europejskiej - OLAF.

W szczególności zachęcamy do uczestnictwa w drugim dniu, który będzie poświęcony uhonorowaniu dorobku prof. Lecha Paprzyckiego z okazji Jego 70. urodzin.

Rejestracja odbywa się tylko online: http://www.kozminski.edu.pl/pl/konferencje/olaf-pl/wartosc-wspolpracy-w-sprawach-karnych-w-ramach-ue/