Finance Recruitment Campus więcej

Już 27 kwietnia w Atrium D odbędzie się Finance Recruitment Campus, pierwsze wydarzenie z cyklu Recruitment Campus, organizowane przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami.

Najbliższy Recruitment Campus kierujemy do studentów zainteresowanych karierą w obszarze finansów, rachunkowości, a także pracą firmach oferujących usługi dla biznesu.

Partnerem wydarzenia jest ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants).

Podczas wydarzenia swoją ofertę rekrutacyjną zaprezentują firmy:

• Accenture
  • PwC
  • Pandora Jewelry Shared Services
  • Volkswagen Financial Services.

W godz. 10:00 – 14:00 w Atrium D odbędą także konsultacje CV oraz mini spotkania rekrutacyjne z rekruterami firm prezentującymi swoją ofertę dla studentów.

Zapraszamy także do udziału w „testach zerówkowych” organizowanych przez PwC. Przyjdź i przekonaj się, że nie takie testy straszne jak je malują.

„Testy zerówkowe” PwC, 27.04.2017

I test -  10.00 do 11:00 - sala A/26

II test - 13.00 do 14:00 - sala B/5

Zapisy na testy odbędą się na stoisku PwC.

Wykład Profesora Gordiana Hasselblatta "The EU Trademark Law after the Reform" więcej

Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na wykład Profesora Gordiana Hasselblatta "The EU Trademark Law after the Reform" 27 kwietnia 2017 r. – w czwartek – początek o godz. 11:00.

Wykład odbędzie się w sali A-26 (Muzeum Sądownictwa), Akademia Leona Koźmińskiego, Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59

Prosimy o potwierdzenie udziału: mateuszzuk@kozminski.edu.pl

Profesor Gordian Hasselblatt – profesor prawa własności intelektualnej w McGeorge School of Law na University of the Pacific w Sacramento oraz profesor międzynarodowego prawa wzornictwa przemysłowego na Chicago-Kent College of Law w Chicago; członek Komitetu Zarządzającego Geschäftsführenden Ausschusses der Arbeitsgemeinschaft Geistiges Eigentum (AGEM) w Deutschen Anwaltsverein (DAV) oraz członek komitetu eksperckiego Deutsche Vereinigung für gewerblichen Rechtsschutz und Urheberrecht (GRUR) do spraw prawa znaków towarowych i nieuczciwej konkurencji; partner w kancelarii CMS Hasche Sigle w biurze w Kolonii.