Realizujemy trudne projekty doradczo-szkoleniowe!

Naszymi klientami są największe firmy z branż: motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, energetycznej, telekomunikacyjnej, wydawniczej o raz instytucje administracji publicznej. Opracowujemy programy na zamówienie z uwzględnieniem specyfiki każdej firmy.

Mamy doświadczenie w przygotowaniu i realizacji trudnych projektów doradczo-szkoleniowych. Zaufało nam między innymi Miasto Stołeczne Warszawa, dla którego zrealizowaliśmy pierwszy, największy tego typu projekt szkoleniowy przeprowadzony przez administrację publiczną - PRIME – Program Inwestycji w Menedżera. Wieloaspektowe szkolenia były prowadzone równolegle z realizowanymi studiami podyplomowymi Zarządzanie w Administracji Publicznej – programem zostało objętych ponad 1000 osób.

Przygotowujemy również programy szkoleniowo-doradcze dla średnich i małych firm, a także wspieramy rozwój osób indywidualnych zachęcając ich do udziału w szkoleniach otwartych.