Pracownicy

Aktualności

  • 01.06.2018

    Oferta stypendialna DAAD na rok akademicki 2018/2019

    więcej

  • 27.11.2017

    Welcome to Haaga-Helia StartUp Week Nov 27th - Dec 1st, 2017, Finland

    więcej

  • 18.10.2017

    Akademia Leona Koźmińskiego w obszarze nauk ekonomicznych uzyskała kategorię A, która przyznawana jest przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI DYDAKTYKI I DYPLOMOWANIA

Nr ref.: BSP/27/17

Wymagania wobec Kandydata:
•    znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,  określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
•    wykształcenie wyższe,
•    znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
•    rzetelność, wielozadaniowość, samodzielność w działaniu,
•    kreatywność w wyszukiwaniu nowych rozwiązań oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Zadania wykonywane na stanowisku:
•    planowanie procesu dydaktycznego w Kozminski International Business School,
•    koordynowanie procesu dyplomowania w Kozminski International Business School,
•    współpraca z wykładowcami,
•    opracowywanie harmonogramów zajęć,
•    współorganizacja wydarzeń dla studentów międzynarodowych oraz przygotowywanie sprawozdań i zestawień,
•    wsparcie zespołu przy akredytacjach państwowych i międzynarodowych,
•    rezerwacja zakwaterowania dla współpracujących wykładowców.

Oferujemy:
•    pracę w stabilnej organizacji oraz międzynarodowym środowisku,
•    pakiet medyczny i socjalny,
•    wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań,
•    zgrany, pomocny zespół i przyjazną atmosferę,
•    możliwości rozwoju zawodowego,
•    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym  do dn. 25.10. 2017r., z dopiskiem „Młodszy specjalista ds. organizacji dydaktyki i dyplomowania” w tytule, na adres e-mail: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl .

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. Zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Dokumenty, nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STUDENTÓW

Nr ref.: BSP/26/17

•    znajomość języka angielskiego na poziomie C1, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
•    bardzo dobra znajomość  pakietu MS Office, w szczególności Excel,
•    poszanowanie różnic, rzetelność, orientacja na klienta,  dokładność i obowiązkowość oraz umiejętność pracy w grupie.

•    obsługa studentów drugiego stopnia w języku angielskim,
•    współpraca z wykładowcami, także międzynarodowymi,
•    współpraca z dziekanem danego kierunku,
•    prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów,
•    współorganizacja wydarzeń dla studentów międzynarodowych,
•    przygotowywanie sprawozdań i zestawień,
•    współpraca z uczelniami – partnerami zagranicznymi w zakresie podwójnego dyplomu (po zdobyciu niezbędnego doświadczenia).

Oferujemy:

•    pracę w  międzynarodowym środowisku,
•    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
•    możliwość wyjazdów zagranicznych.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim, do dn. 20.10. 2017 r., z numerem referencyjnym  tytule, na adres e-mail: kadry_rekrutacja@kozminski.edu.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Dokumenty  nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.