Kontakt 

Akademia Leona Koźmińskiego
ul. Jagiellońska 57/59, 03-301 Warszawa
NIP: 524-10-05-438

Recepcja 22 519 21 00
Biuro Rekrutacji
studia w j. polskim
22 519 21 70
Biuro Rekrutacji
studia w j. angielskim
22 519 22 69
Biuro Rekrutacji
studia podyplomowe
22 519 23 66
Rzecznik prasowy 601 248 450

Możliwość dojazdu tramwajami linii:

  • 18, 20 (przystanek Pimot - Budynek D, przystanek Batalionu Platerówek - Budynki A, B, C)
Ogólny numer konta bankowego uczelni

71 1240 1024 1111 0000 0268 5850

Biuro Rekrutacji na studia wyższe w języku polskim
Małgorzata Żak
Kierownik ds. rekrutacji na studia w języku polskim
Pokój:

D-128

Telefon:
22 519 21 75
E-mail:

gosiar@kozminski.edu.pl

Ewelina Raźnik
Specjalista ds. rekrutacji
Pokój:

D-128

Telefon:
22 519 21 70
E-mail:

ewelinar@kozminski.edu.pl

Pokój:D-128
Fax:22 519 22 55
E-mail:

rekrutacja@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00 

 

Biuro Rekrutacji na studia wyższe w języku angielskim
Dana Duda
Kierownik ds. rekrutacji na studia w języku angielskim
Pokój:

D-126

Telefon:
22 519 22 69
E-mail:

danaduda@kozminski.edu.pl

Pokój:D-126
E-mail:

admission@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00

Student Support and Service Center
Natalia Volkhina
Specjalista ds. studentów zagranicznych 
Pokój:

D-126

Telefon:
22 519 22 61
E-mail:

studentsupport@kozminski.edu.pl 

Pokój:D-126
Fax:22 519 22 55
E-mail:

studentsupport@kozminski.edu.pl 

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00

 

Sekretariat Studium Doktoranckiego
Rafał Dobosz
Kierownik Sekretariatu Studium Doktoranckiego
Pokój:

A-105

Telefon:
22 519 21 83
Telefon kom.

0 534 600 490

GG:

23050259

Skype:

sdalka105

E-mail:

centrum@kozminski.edu.pl

Pokój:A-105
E-mail:

centrum@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: nieczynne

wtorek - piątek: 9.00 - 16.00

sobota (zjazd): 8.30 - 18.00

sobota: 8.30 - 14:00

Center of Excellence - studia podyplomowe, MBA, kursy i szkolenia
Sylwia Hałas-Dej
Dyrektor ds. Programów Edukacyjnych i Rozwoju
Pokój:

D-109

Telefon:
22 519 21 32
E-mail:

sylwiah@kozminski.edu.pl

Nikiolay Kirov
Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju
Pokój:

D-109

Telefon:
22 519 21 32
E-mail:

kirov@kozminski.edu.pl

Grażyna Rozparzyńska-Noga
Menedżer ds. Programów Edukacyjnych i Jakości
Pokój:

D-110

Telefon:
22 519 22 88
E-mail:

grazyna@kozminski.edu.pl

Małgorzata Oświata
Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju
Pokój:

D-109

Telefon:
22 519 22 48
E-mail:

moswiata@kozminski.edu.pl

Aneta Małkowska
Menedżer ds. inicjatyw edukacyjnych
Pokój:

D-109

Telefon:
22 519 22 48
E-mail:

anetam@kozminski.edu.pl

Izabela Obszańska
Starszy Doradca Edukacyjny
Pokój:

D-111

Telefon:
22 519 22 22
E-mail:

izabelao@kozminski.edu.pl

Monika Cyngot
Starszy Doradca Edukacyjny
Pokój:

D-108

Telefon:
22 519 21 52
E-mail:

mcyngot@kozminski.edu.pl

Agnieszka Marciniuk
Starszy Doradca Edukacyjny
Pokój:

D-110

Telefon:
22 519 22 07
E-mail:

amarciniuk@kozminski.edu.pl

Edyta Adamowicz-Sikora
Doradca Edukacyjny 
Pokój:

D-110

Telefon:
22 519 21 05
E-mail:

eadamowicz@kozminski.edu.pl

Monika Żochowska
Doradca Edukacyjny 
Pokój:

D-111

Telefon:
22 519 23 34
E-mail:

mzochowska@kozminski.edu.pl

Anna Miegoć
Doradca Edukacyjny 
Pokój:

D-108

Telefon:
22 519 21 30
E-mail:

amiegoc@kozminski.edu.pl

Małgorzata Cybulska
Doradca Edukacyjny 
Pokój:

D-110

Telefon:
22 519 23 66
E-mail:

mcybulska@kozminski.edu.pl

Fax:22 519 23 08
E-mail:

podyplomowe@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - czwartek: 8.30 - 17.00

piątek: 8.30 - 19.00

sobota: 8.30 - 14.30

niedziela: 8.30 - 13.00



Rekrutacja na kursy i szkolenia
Aneta Małkowska
Menedżer ds. inicjatyw edukacyjnych
Pokój:

A-109

Telefon:
22 519 21 92
E-mail:

anetam@kozminski.edu.pl

Dziekanat Kolegium Zarządzania i Finansów
Jadwiga Czarnota
Kierownik Dziekanatu Zarządzania i Finansów
Pokój:

D-31

Telefon:
22 519 21 23
E-mail:

jagodac@kozminski.edu.pl

Gabriela Sikora
Z-ca Kierownika Dziekanatu Zarządzania i Finansów
Pokój:

D-30

Telefon:
22 519 21 28/88
E-mail:

sikorag@kozminski.edu.pl

Aneta Dylik-Goluch
Specjalista ds. obsługi studenta
Pokój:

D-30

Telefon:
22 519 21 28/88
E-mail:

aneta.dylik@kozminski.edu.pl

Katarzyna Mirecka
Specjalista ds. obsługi studenta
Pokój:

D-30

Telefon:
22 519 21 28/88
E-mail:

mirecka@kozminski.edu.pl

Kornelia Wojtasińska
Specjalista ds. obsługi studenta
Pokój:

D-30

Telefon:
22 519 21 28/88
E-mail:

kornelia@kozminski.edu.pl

Agnieszka Korzonek
Specjalista ds. obsługi studenta
Pokój:

D-30

Telefon:
22 519 21 28/88
E-mail:

akorzonek@kozminski.edu.pl

Katarzyna Szymczyk
Specjalista ds. obsługi studenta
Pokój:

D-30

Telefon:
22 519 21 28/88
E-mail:

kszymczyk@kozminski.edu.pl

Aleksandra Młotkowska
Młodszy specjalista ds. obsługi studenta
Pokój:

D-30

Telefon:
22 519 21 28/88
E-mail:

amlotkowska@kozminski.edu.pl

Marlena Bućko
Młodszy specjalista ds. obsługi studenta
Pokój:

D-30

Telefon:
22 519 21 28/88
E-mail:
mbucko@kozminski.edu.pl
Pokój:D-30/31
Fax:22 519 23 09
Godziny przyjęć studentów w dziekanacie:

kliknij

 

 

Biuro ds. obsługi prac dyplomowych
Agnieszka Wasilewska-GuzySpecjalista
Pokój:D-100
Telefon:22 519 22 13
E-mail:

agnieszka@kozminski.edu.pl

Joanna NowakowskaMłodszy specjalista 
Pokój:D-100
Telefon:22 519 22 13
E-mail:

jnowakowska@kozminski.edu.pl

Pokój:D-100
E-mail:

obrony@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:

kliknij

Dziekanat Kolegium Prawa
Ewa Wiśniewska
Kierownik Dziekanatu Kolegium Prawa
Pokój:

B-3

Telefon:
22 519 21 50
E-mail:

ewaw@kozminski.edu.pl

Marek Obszański
Z-ca Kierownika Dziekanatu Kolegium Prawa
Pokój:

B-3

Telefon:
22 519 21 57
E-mail:

obszanski@kozminski.edu.pl

Małgorzata Sokołowicz
Starszy Specjalista ds. obsługi studentów
Pokój:

B-3

Telefon:
22 519 21 10
E-mail:

gosias@kozminski.edu.pl

Renata Mazur-Rombel
Starszy specjalista ds. obsługi studentów
Pokój:

B-3

Telefon:
22 519 21 10
E-mail:

mazur@kozminski.edu.pl

Karolina Rybak
Młodszy Specjalista ds. obsługi studentów
Pokój:

B-3

Telefon:
22 519 21 10
E-mail:krybak@kozminski.edu.pl
Małgorzata Gabińska
Młodszy specjalista ds. obsługi studentów
Pokój:

B-3

Telefon:
22 519 21 10
E-mail:

mgabinska@kozminski.edu.pl

Paulina
Fudali
Młodszy specjalista ds. organizacji procesu dydaktycznego
Pokój:

B-3

Telefon:
22 519 23 44
E-mail:

pfudali@kozminski.edu.pl

Pokój:B-3
Fax:22 519 23 05
E-mail:

prawo@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:kliknij
Biuro Programów Międzynarodowych
Agata PawłowskaDyrektor Biura Programów Międzynarodowych
Pokój:D-34
Telefon:22 519 21 02
E-mail:

agata@kozminski.edu.pl

Paulina SerokaKoordynator studiów pierwszego stopnia w j. angielskim 
Pokój:D-33
Telefon:22 519 21 93, 22 519 24 93
E-mail:

bachelor@kozminski.edu.pl

Aneta GąsiewskaKoordynator studiów drugiego stopnia w j. angielskim
Pokój:D-33
Telefon:22 279 00 93
E-mail:

gasiewska@kozminski.edu.pl

Sylwia JachSpecjalista ds. Planowania
Pokój:D-34
Telefon:

22 519 23 50

E-mail:

sjach@kozminski.edu.pl

Anna BarańskaKoordynator studiów pierwszego stopnia finanse i rachunkowość
Pokój:D-33
Telefon:

22 519 23 52

E-mail:

abaranska@kozminski.edu.pl

Adam JóźwiakKoordynator studiów drugiego stopnia zarządzanie
Pokój:D-33
Telefon:

22 519 23 52

E-mail:

ajozwiak@kozminski.edu.pl

Pokój:D-33
Godziny pracy:

poniedziałek - wtorek: 11.00 - 15.00

środa: 9:00 - 12:30

czwartek - piątek: 11.00 - 15.00

sobota (w czasie zjazdu): 10.00 - 14.00 lub 9:00 - 13:00

Biuro Współpracy z Zagranicą
Valentyna GumińskaDyrektor Biura Współpracy z Zagranicą
Pokój:D-107
Telefon:22 519 22 89
E-mail:

vguminska@kozminski.edu.pl

Kinga Nekanda-TrepkaKoordynator Erasmus
Pokój:D-105
Telefon:22 519 21 85
E-mail:

kingant@kozminski.edu.pl

Marzena Indra GóźdźKoordynator Praktyk Międzynarodowych i Eventów
Pokój:D-105
Telefon:22 519 21 66
E-mail:

marzena.indra@kozminski.edu.pl

Katarzyna Wilk-UljaszKoordynator Mobilności Międzynarodowej Wykładowców
Pokój:D-107
Telefon:22 519 22 12
E-mail:

katarzynaw@kozminski.edu.pl

Ewa BuczyńskaKoordynator Studentów Przyjeżdżających 
Pokój:D-104
Telefon:22 519 23 14
E-mail:

incoming@kozminski.edu.pl

  Koordynator Projektów i Wymiany Międzynarodowej-poza-EU
Pokój:D-104
Telefon:22 519 22 89
Fax:+ 48 22 519 22 01
E-mail:

outgoing@kozminski.edu.pl

Pokóje:D-104/D-105/D-107
Fax:22 519 22 01
Godziny pracy:

poniedziałek - wtorek: 11.00 - 14.00

środa: nieczynne

czwartek - piątek: 11:00 - 14:00

Biuro ds. stypendiów i studentów niepełnosprawnych
Magdalena SkopiecSpecjalista
Pokój:D-213
Telefon:22 519 21 80
E-mail:

skopiec@kozminski.edu.pl

POK. D-213

Tel. 22 519 21 80, mail: skopiec@kozminski.edu.pl

Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na inną godzinę niż podane niżej.

dzień tygodniaw godzinach
poniedziałek

10.00 - 14.00

wtorek

11.30 - 15.00

środa

  8.00 - 10.00

czwartek

10.00 - 14.00

piątek

10.00 - 14.00

sobota

NIECZYNNE - z wyjątkiem wyznaczonych dyżurów
dyżury w marcu:
25.03.2017 w godz. 8.15 - 12.30

niedzielaNIECZYNNE
Centrum Języków Obcych
Marzena PolitowskaSt. Specjalista ds. egzaminów
Pokój:D-209
Telefon:22 519 22 21
E-mail:

politowska@kozminski.edu.pl

Pokój:D-209
E-mail:

angielski@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8.30 - 15.00

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
Magdalena Grzesik
Kierownik Biura Karier i Współpracy z Absolwentami
Pokój:

A-16

Telefon:
22 519 24 78
E-mail:

mgrzesik@kozminski.edu.pl

Agnieszka Krawczyńska
Doradca ds. Rozwoju Współpracy z Pracodawcami
Pokój:

A-16

Telefon:
22 519 22 73
E-mail:

akrawczynska@kozminski.edu.pl

Diana Budzyńska
Specjalista ds. Współpracy z Absolwentami
Pokój:

A-16

Telefon:
22 519 22 74
E-mail:

dbudzynska@kozminski.edu.pl

Monika Bodys
Specjalista ds. Praktyk i Organizacji Wydarzeń
Pokój:

A-16

Telefon:
22 519 23 23
E-mail:

mbodys@kozminski.edu.pl

Joanna Piechocka
Doradca ds. Kariery
Pokój:

A-16

Telefon:
22 519 23 29
E-mail:

jpiechocka@kozminski.edu.pl

Pokój:A-201
Godziny pracy:Poniedziałek: 10:00 - 14:00 
Wtorek: 10:00 - 14:00
Środa: 10:00 - 14:00
Czwartek: nieczynne
Piątek: 10:00 - 18:00

 

Biblioteka
dr Piotr WalasekDyrektor Biblioteki
Pokój:D-5
Telefon:22 519 22 34
E-mail:

traper@kozminski.edu.pl

Iwona PieczarkoZastępca Dyrektora Biblioteki
Pokój:D-5
Telefon:22 519 21 42, 519 22 16
E-mail:

ipieczarko@kozminski.edu.pl

Agnieszka CichowlasBibliotekarz
Pokój:D-5
Telefon:22 519 21 42, 519 22 16
E-mail:

cichowlas@kozminski.edu.pl

Andrzej IwańczykStarszy Bibliotekarz
Pokój:D-5
Telefon:22 519 21 42, 519 22 16
E-mail:

iwandrag@kozminski.edu.pl

Łukasz PietrzakBibliotekarz
Pokój:D-5
Telefon:22 519 21 42, 519 22 16
E-mail:

biblioteka@kozminski.edu.pl

Anna Stębnowska Bibliotekarz
Pokój:D-5
Telefon:22 519 21 42, 519 22 16
E-mail:

biblioteka@kozminski.edu.pl

Pokój:D-5
E-mail:

biblioteka@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: 9.00 - 19.30

wtorek: 9.00 - 19.30

środa: 9.00 - 16.00

czwartek: 9.00 - 19.30

piątek: 9.00 - 19.30

sobota: 10.00 - 16.00

niedziela: 10.00 - 15:00

Biuro Projektów
Maciej Madziński
Dyrektor Operacyjny
Pokój:

A-215

Telefon:
22 519 22 92
E-mail:

maciekm@alk.edu.pl

Joanna Krasnodębska
Analityk ds. informatyzacji procesów biznesowych
Pokój:

A-215

Telefon:
22 519 21 26
E-mail:

jkrasnodebska@kozminski.edu.pl

Oskar
Kurlanc
Menedżer Portfela Projektów
Pokój:

A-215

Telefon:
22 519 24 56
E-mail:

okurlanc@kozminski.edu.pl

Malwina Styczeń
Kierownik projektu
Pokój:

A-215

Telefon:
22 519 22 43
E-mail:

mstyczen@kozminski.edu.pl

Mariusz Łopaciński
Kierownik projektu
Pokój:

A-215

Telefon:
22 519 23 21
E-mail:

mlopacinski@kozminski.edu.pl

Maciej Zadworny
Menedżer Portfela Projektów
Pokój:

A-215

Telefon:
22 519 22 62
E-mail:

mzadworny@kozminski.edu.pl

Valeriia Gorlushko
Asystent ds. Projektów
Pokój:

A-215

Telefon:
22 519 22 62
E-mail:

valeriiagor@kozminski.edu.pl

Pokój:A-215
E-mail:pmo@kozminski.edu.pl
Biuro Obsługi Działalności Naukowej
Agnieszka Sławska
Dyrektor Biura Obsługi Działalności Naukowej
Pokój:

A-108

Telefon:
22 519 21 25
E-mail:

aslawska@kozminski.edu.pl

Agnieszka Chmiel
Kierownik Zespołu ds. Informacji Naukowej
Pokój:

A-108

Telefon:
22 519 21 25
E-mail:

achmiel@kozminski.edu.pl

Beata Chmura
Specjalista ds. Zarządzania Wiedzą
Pokój:

A-108

Telefon:
22 519 22 19
E-mail:

bchmura@kozminski.edu.pl

Agnieszka Markowicz
Kierownik Zespołu ds. Rozliczeń Badań Naukowych
Pokój:

A-107

Telefon:
22 519 22 41
E-mail:

markowicz@kozminski.edu.pl

Anna Tybuś - Kamela 
 Specjalista ds. Rozliczeń Badań Naukowych
Pokój:

A-107

Telefon:
22 519 22 41
E-mail:

akamela@kozminski.edu.pl

Joanna Kartasiewicz
Manager Badań
Pokój:

A-107

Telefon:
22 519 23 65
E-mail:

jkartasiewicz@kozminski.edu.pl

Magdalena Klimaszewska
Specjalista Zespołu ds. Rozliczeń Badań Naukowych
Pokój:

A-107

Telefon:
22 519 22 41
E-mail:

mklimaszewska@kozminski.edu.pl

Katarzyna Dąbek – Olender
Specjalista ds. Rozliczeń Badań Naukowych
Pokój:

A-107

Telefon:
22 519 23 27
E-mail:

dabekolender@kozminski.edu.pl

Pokój:A-107/A-108
Fax:22 519 22 47
Centrum Sportu ALK
Marek WołkowyckiDyrektor Centrum Sportu ALK
Pokój:D-25
Telefon:22 519 23 03
Fax:22 519 22 06
E-mail:

mareksport@kozminski.edu.pl

Anna PerzyńskaPrezes AZS
Pokój:D-25
Telefon:22 519 23 03
Fax:22 519 22 06
E-mail:

ap@kozminski.edu.pl

Pokój:D-25
Fax:22 519 22 06
E-mail:

azs@kozminski.edu.pl

Rektorat
Ewa PuławskaSekretariat Rektora dr. hab. prof. ALK Witolda Bieleckiego
Pokój:D-121
Telefon:22 519 21 12
E-mail:

ewapulaw@kozminski.edu.pl

Agata StępieńSekretariat Prezydenta ALK prof. dr hab. Andrzeja Koźmińskiego
Pokój:D-121
Telefon:22 519 21 11
E-mail:

astepien@kozminski.edu.pl

Pokój:D-121
E-mail:

rektorat@kozminski.edu.pl

Wydawnictwo
Anna Goryńska        Redaktor Naczelny
Pokój:A-8
Telefon:22 519 21 60
E-mail:

gorynska@kozminski.edu.pl

Biuro Organizacji Dydaktyki
Maria TomaszewskaDyrektor Biura Organizacji Dydaktyki
Pokój:D-102
Telefon:22 519 21 21
E-mail:mariat@kozminski.edu.pl
Grzegorz SzymczykKierownik Biura Organizacji Dydaktyki
Pokój:A-103
Telefon:(22) 519 21 61
E-mail:szymczykg@kozminski.edu.pl
Katarzyna SońtaZ-ca Kierownika Biura Organizacji Dydaktyki
Pokój:A-103
Telefon:(22) 519 21 87
E-mail:ksonta@kozminski.edu.pl
Jacek SternaStarszy Specjalista
Pokój:A-103
Telefon:(22) 519 21 20
E-mail:jacek@kozminski.edu.pl
Aleksandra MinkiewiczSpecjalista
Pokój:A-103
Telefon:(22) 519 22 81
E-mail:olam@kozminski.edu.pl
Sebastian BiałowarczukMłodszy Specjalista
Pokój:A-103
Telefon:(22) 519 22 81
E-mail:

sbialowarczuk@kozminski.edu.pl

Pokój:A-103
E-mail:planowanie@kozminski.edu.pl
Godziny pracy:

poniedziałek - czwartek: 8.00 - 17.00

piątek: 8.00 - 18.00

Biuro Marketingu
Daria KowalskaDyrektor Biura Marketingu
Pokój:D-101
Telefon:22 519 21 43
E-mail:

dariak@kozminski.edu.pl

Anna MiziołekZastępca Dyrektora Biura Marketingu
Pokój:D-101
Telefon:22 519 21 15
E-mail:

miziolek@kozminski.edu.pl

Justyna SidorGłówny Specjalista ds. Nowych Mediów
Pokój:D-101
Telefon:22 519 21 16
E-mail:

jmarut@kozminski.edu.pl

Edyta SierosławskaSpecjalista ds. Promocji Programów Międzynarodowych
Pokój:D-101
Telefon:22 519 23 25
E-mail:

edyta@kozminski.edu.pl

Tatiana Burchuladze-SobczyńskaGłówny Specjalista ds. Kreowania Wizerunku
Pokój:D-101
Telefon:22 519 21 24
E-mail:

grafik@kozminski.edu.pl

Pokój:D-101
Telefon:22 519 21 24
Fax:22 519 22 52
E-mail:promocja@kozminski.edu.pl
Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00

Rzecznik prasowy
Ewa Barlik
Rzecznik prasowy
Pokój:

D-215

Telefon:
0 601 248 450
E-mail:

ewabarlik@kozminski.edu.pl

Fax:22 519 22 52
Księgowość - płatności studenckie
Agnieszka FabiańskaMłodsza księgowa
Pokój:A-6
Telefon:22 519 22 28
E-mail:

agaf@kozminski.edu.pl

Obsługa studentów Prawa, KIBS, Studiów Podyplomowych
Katarzyna PawlonkaMłodsza księgowa
Pokój:A-6
Telefon:22 519 22 72
E-mail:

kpawlonka@kozminski.edu.pl

Obsługa studentów Dziekanatu Zarządzania i Finansów
Pokój:D-303
Fax: 22 519 22 49
E-mail:

oplaty@kozminski.edu.pl

Godziny pracy:
  • poniedziałek,wtorek, czwartek 11.00-16.00
  • środa 8.00-12.00
  • piątek 10.00-16.00


Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury za czesne proszone są o kontakt mailowy - opłaty@kozminski.edu.pl

zasady wystawiania faktur (sprawdź)


Informujemy, że na podstawie potwierdzenia zapłaty nie dokonujemy wpisu na karcie obiegowej. Podstawą otrzymania pieczątki na formularzu jest płatność widoczna w WU. Wyjątek stanowi opłata za dyplom.

Center of Excellence - projekty unijne
Edyta Siuda                 Menedżer ds. zarządzania projektami i pozyskiwania funduszy
Pokój:A-16
Telefon:22 519 24 80 wew. 4480
E-mail:

esiuda@kozminski.edu.pl

Monika KarakulaKonsultant ds. kontroli finansów projektów
Pokój:A-16
Telefon:22 519 24 79 wew. 4479
E-mail:

mkarakula@kozminski.edu.pl

Monika RodzochKonsultant ds. kontroli finansów projektów
Pokój:A-4
Telefon:22 519 21 54
E-mail:

monikar@kozminski.edu.pl

Adam Baran          Konsultant ds. kontroli finansów projektów
Pokój:A-16
Telefon:22 519 24 76 wew. 4576
E-mail:

abaran@kozminski.edu.pl

Katarzyna Kwapińska      Konsultant ds. Zarządzania Projektami i Pozyskiwania Finasowania
Pokój:A-16
Telefon:22 519 21 72 wew. 4172
E-mail:

 kkwapinska@kozminski.edu.pl

Biuro Spraw Pracowniczych
Joanna Fotyma-KernKierownik Biura
Pokój:A-126
Telefon:22 519 21 84
E-mail:jkern@kozminski.edu.pl
Ewa JezierskaStarszy specjalista ds. pracowniczych
Pokój:A-126
Telefon:22 519 22 67
E-mail:jezierska@kozminski.edu.pl
Beata StrusStarszy specjalista ds. pracowniczych
Pokój:A-126
Telefon:22 519 22 66
E-mail:strus@kozminski.edu.pl
Barbara KluczekSpecjalista ds. oceny i rozwoju zawodowego
Pokój:A-126
Telefon:22 519 24 83
E-mail:bkluczek@kozminski.edu.pl
Pokój:A-126
E-mail:kadry@kozminski.edu.pl
Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00