KONFERENCJE 

Dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu ALK

dr Lidia D. Czarkowska

lidia@kozminski.edu.pl

     

VI MIĘDZYNARODOWA NAUKOWA KONFERENCJA COACHINGU 

Galerie Zdjęć

 

Coaching i mentoring przynoszą niezwykłe rezultaty szczególnie tam, gdzie kreatywność trzeba połączyć ze skutecznością. Z tego względu są to metody bardzo cenne dla wspierania przedsiębiorców w procesie rozwoju ich firm. Najbliższa konferencja będzie dedykowana właśnie Business-Coachingowi oraz Mentoringowi dlatego zapraszamy na nią wszystkich zainteresowanych tym obszarem. Zapraszamy właściceli małych i srednich przedsiębiorstw, osoby myślące o założeniu własnej działalnosci oraz coachów i mentorów, poszukujących inspiracji oraz nowych metod i narzędzi do pracy a klientami w ramach Business-Coachingu.

 

VI Konferencja będzie obejmowała następujące moduły tematyczne:

  • Business-Coaching
  • Mentoring w obszarze przedsiębiorczości
  • Coachingowe i mentoringowe wsparcie dla start-up'ów
  • Rozwój osobistego kapitału przedsiębiorców
  • Psychologiczne i społeczne uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości
  • Przykłady zastosowań Business-Coachingu i Mentoringu - case studies

 

Prelekcje i warsztaty poprowadzą polscy i zagraniczni eksperci, naukowcy i praktycy w zakresie Business-Coachingu i Metoringu.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

 

INFORMACJE O PRELEGENTACH

ABOUT SPEAKERS 

PROGRAM KONFERENCJIMIĘDZYNARODOWI EKSPERCI KONFERENCJI

 Adèle McLay, BCA FCA tworzy rewelacyjnie prosperujące biznesy i wspiera przedsiębiorców, korzystając ze swojego modelu coachingu biznesowego nastawionego na wysoką wydajność. Jej model coachingowy służy firmom, które są w światowej lidze, skupiają się na rozwoju oraz cieszą się zaufaniem i sukcesem finansowym; Coaching nastawiony na wysoką wydajność rozwija również przedsiębiorców, którzy mają jasny cel, wielką pasję i korzystają z osobistego potencjału. Adèle od ponad 20 lat pracuje jako konsultant, coach i mentor dla dużych i małych przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii. Sama będąc przedsiębiorcą świetnie rozumie wyzwania, z jakimi mierzą się  właściciele firm każdego dnia. Adèle jest inspirującą prelegentką i zabiera głos na Dużych konferencjach związanych z biznesem, wybitną wydajnością i życiowym sukcesem. Adèle jest autorką niezwykle cenionej książki: BIG Profits – 12 Strategies to Substantially Grow Your Business Profits. Kolejna jej książka o osiąganiu sukcesu w biznesie i w życiu ukarze się w 2015...plus trzy nowe książki jej autorstwa, których wydanie jest zaplanowane na 2015. Adèle interesuje się tańcem towarzyskim i latynoskim, lubi kuchnię wegetariańską, wypieki, podróże, sztukę i... dużo, dużo więcej.

dr Carol Kauffman, PCC jest założycielem i  dyrektorem the Institute of Coaching przy Harvard Medical School, gdzie pracuje na stanowisku adiunkta na wydziale klinicznym. Dr Kauffman jest absolwentką i egzaminatorką Amerykańskiej Komisji Zawodowej Psychologii (the American Board of Professional Psychology). Odbyła ponad 38 000 godzin sesji psychoterapii i coachingu. Carol prowadzi praktykę coachingu dla zarządów firm oraz superwizje coachów w USA, Wielkiej Brytanii i w Europie. Specjalizuje się w udzielaniu konsultacji coachingowych dla coachów doświadczających trudności w pracy z zarządami firm. Jest współredaktorką „Coaching: An International Journal of Theory, Research and Practice” i regularnie pisze tam felietony. Jest autorką wielu rozdziałów w książkach akademickich i artykułów w czasopismach na temat coachingu i psychologii pozytywnej. Carol jest zapraszana i często cytowana w mediach, m.in. w the New York Times, Wall Street Journal, LA Times, USA Today, Business Week, Forbes i New York Magazine.

William Pennington, PCC FHEA MA łączy talenty biznesowe i twórcze prowadząc dwa udane przedsięwzięcia biznesowe (tworząc dwie firmy, które weszły na giełdę). Stosuje najnowsze odkrycia psychologii do coachingu nakierowanego na wysokie wyniki. William Pennington rozwinął ścieżkę kariery jako executive-coach i trener przywództwa dla korporacji i rządu. Jest też starszym wykładowcą na wydziale Psychologii Coachingu oraz mentorem ds. biznesu dla przedsiębiorców a także autorem specjalistycznych publikacji. Obecnie rozwija metody wykorzystywania coachingu w dbaniu o zdrowie i wspieranie procesu odchudzania. Pasją Williama jest wielopoziomowe wykorzystanie języka pod kątem zrozumienia tego jak myśli klient i jak coach może wpływać na zmianę. W swojej pierwszej książce napisał: „Pomyśl o słowach, których używasz; zmień je, a zmienisz swój umysł; zmień swój umysł, a zmienisz swoje działania; zmień swoje działania, a zmienisz swoje życie”.  William gra na saksofonie tenorowym, zajmuje się fotografią artystyczną, napisał dwie książki: Release the Star Within You i Executive Coaching World.

Partnerzy:

 

 

 

 

Patroni medialni: