Z dumą informujemy, że Międzynarodowa Rada Zarządu AACSB zarekomendowała pozytywnie przedłużenie akredytacji dla Akademii Leona Koźmińskiego.

21.06.2017

AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) jest najstarszą na świecie instytucją akredytującą szkoły biznesu na wszystkich trzech poziomach nauczania: licencjackim, magisterskim i doktorskim – w obszarze zarządzania i biznesu oraz rachunkowości. Obecnie akredytację AACSB posiada ok. 6 proc. wszystkich szkół biznesu na świecie: łącznie ponad 750 instytucji edukacyjnych, w tym Harvard University, Yale University, MIT i ESCP Europe - najstarsza na świecie uczelnia biznesowa, z którą niedawno zawarliśmy strategiczny alians.

ALK po raz pierwszy otrzymała tę akredytację w 2012 roku.

AACSB wraz z posiadanymi już przez nas akredytacjami EQUIS i AMBA tworzy tzw. potrójną koronę akredytacyjną (triple crown) - trzech najbardziej prestiżowych na świecie akredytacji przyznawanych instytucjom biznesowym.