Studia magisterskie z finansów i rachunkowości oraz z zarządzania w wirtualnym środowisku w jęz. angielskim zyskały nowego strategicznego partnera – Accenture Operations.

07.09.2016

Accenture Operations to międzynarodowy lider w w zarządzaniu aplikacjami, infrastrukturą IT i procesami biznesowymi, tj. księgowość, marketing, zakupy. Accenture jest międzynarodowym liderem w obszarze strategii biznesu, konsultingu, rozwiązań technologicznych i operacyjnych.

Oba kierunki studiów będą realizowane pod patronatem Accenture Operations, a menedżerowie firmy wejdą w skład ich rady programowej. W ramach partnerstwa Accenture zapewni studentom wykłady gościnne i seminaria z udziałem  znanych praktyków. Studenci będą mieli również sposobność uczestniczenia w praktykach w tej firmie, a najlepsi zapewne znajdą w niej zatrudnienie.

Akademia Leona Koźmińskiego dostosowuje programy kształcenia tak, by zapewnić zrównoważenie teorii i praktyki. Jest to również sprawdzona metoda pozwalająca kształcić kadry dopasowane do potrzeb rynku pracy.

Link do programu finanse i rachunkowość w jęz. angielskim

Link do programu zarządzanie w wirtualnym środowisku w jęz. angielskim