Fundacja im. Lesława A.Pagi zaprasza do udziału w rekrutacji do projektu Akademia Liderów Rynku Kapitałowego.

15.03.2017

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to projekt edukacyjny składający się z wyjątkowego programu szkoleń i staży w najlepszych firmach działających na rynku kapitałowym. ALRK to także SPOŁECZNOŚĆ MŁODYCH PROFESJONALISTÓW – dynamicznych i kreatywnych pasjonatów rynku kapitałowego, którzy kierują się najwyższymi standardami profesjonalnymi i etycznymi.

SZKOLENIA: obejmują ćwiczenia umiejętności menadżerskich (takich jak efektywna praca w zespole, zarządzanie konfliktem, podejmowanie decyzji i negocjacje) oraz praktyczne warsztaty z umiejętności rynkowych. Podczas programu zespoły pracują nad realnymi wyzwaniami, przed którymi stają menadżerowie (jak wprowadzanie spółki na giełdę, przygotowanie do M&A) oraz poznają te procesy ze strony różnych uczestników rynku.

STAŻE: 2 miesięczne płatne staże w firmach partnerskich to możliwość kontynuowania pogłębiania wiedzy praktycznej o rynku w wybranym przez siebie sektorze. Uczestnicy sami decydują czy chcą się sprawdzić w instytucjach rynku, funduszach PE czy może w doradztwie transakcyjnym bądź strategicznym. Każdy stażysta ma swojego opiekuna, który wspiera go w rozwoju.

LUDZIE: to oni tworzą ALRK. Zajęcia prowadzą najlepsi menadżerowie na rynku, którzy na swoich kontach mają ogromne sukcesy. To wspólnie z nimi uczestnicy przygotowują się do case-ów.

Dziesięć lat istnienia projektu zaowocowało grupą ponad 300 Alumnów - wyjątkowej grupy, która tworzy społeczność unikatową na rynku finansowym. Absolwenci pracują w najlepszych firmach sektora finansowego oraz uczestniczą w wielu prestiżowych wydarzeniach i inicjatywach na rynku. Są ze sobą w kontakcie, wspierają się i wymieniają doświadczeniami zawodowymi oraz mają możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów na rynku. Regularne, kameralne spotkania z osobistościami biznesu, coroczne zjazdy wszystkich Alumnów to inicjatywy, które ułatwiają rozwój zawodowy długo po zakończeniu projektu.

Program adresowany jest do studentów i absolwentów do 26. roku życia.

Rekrutacja do 17 kwietnia 2017r.

Szkoła Letnia: 26.06-08.07.2017, staże w firmach partnerskich: lato-jesień 2017.

Udział w programie dla uczestników jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: paga.org.pl/alrk