Diamentowy Grant Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznany Akademii Leona Koźmińskiego!

27.09.2016

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego​ przyznało blisko 16 milionów zł na finansowanie projektów wybitnie uzdolnionych studentów studiów jednolitych magisterskich lub absolwentów studiów I stopnia, prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie i posiadających wyróżniający się dorobek naukowy.

Diamentowy Grant został przyznany również ALK jako jedyny z zarządzania. Kierownikiem projektu pt. "Sieciowe strategie tworzenia wiedzy eksperckiej w Internecie. Studium przypadku: problematyka genetycznie modyfikowanych organizmów oraz wirusa Zika" jest Magdalena Góralska​, zaś projektem od strony naukowej opiekuje się prof. Dariusz Jemielniak​.