Debata nt. „EURO A SPRAWA POLSKA” z udziałem prof. Grzegorza W. Kołodko (ALK) i prof. Leona Podkaminera (Wiener Institut für Internationale Wirtschaftsvergleiche)

11.05.2017

„Żyjemy w okresie swoistego przełomu. Takie okresy zdarzają się raz na kilkadziesiąt lat”.
prof. Andrzej K. Koźmiński

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na DEBATĘ nt. „EURO A SPRAWA POLSKA”  z udziałem Profesora Grzegorza W. Kołodko (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz Profesora Leona Podkaminera (Wiener Institut für Internationale Wirtschaftsvergleiche).

Spotkanie poprowadzi Profesor Andrzej K. Koźmiński.

Debata odbędzie się 11 maja (czwartek) 2017 w godz. 16.00-18.00 w Sali Senatu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Poniżej znajdują się materiały wprowadzające w obszar dyskusji:

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w debacie do 10 maja 2017: rektorat@kozminski.edu.pl