Akademia Leona Koźmińskiego, na zlecenie firmy Gamma, realizuje projekt "Prace badawczo-rozwojowe nad usługą szkoleniową w modelu edutainment"

19.01.2018

EDUTAINMENT – CZYM JEST NOWA FORMA SZKOLEŃ?

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, podczas którego przedstawimy nową formę prowadzenia szkoleń w obszarze zarządzania – edutainment.

EDUTAINMENT to termin powstały z połączenia dwóch pojęć – edukacji (education) i rozrywki (entertainment). Wydarzenie edutainmentowe projektowane jest w taki sposób, aby uczestnicy otrzymali intensywne, atrakcyjne doświadczenie, które stanie się fundamentem do realizacji celów rozwojowych. Jest odpowiedzią na oczekiwania pokolenia Y i Z , aby otaczający świat był bardziej zgrywalizowany, dynamiczny, pozwalający na aktywne uczestnictwo. Edutainment z powodzeniem czerpie z dwóch źródeł – świata eventów (atrakcyjna forma) i świata szkoleń. (cele rozwojowe).

PROWADZĄCY: Firma Szkoleniowa Gamma

Firma zajmująca pierwsze miejsca w organizowanym przez Gazetę Finansową Rankingu Firm Szkoleniowych. Od 10 lat zdobywa doświadczenia w obszarze szkoleń kompetencyjnych.  Od 5 lat pod marką Gamma Discover rozwija obszar team buildingu i edutainmentu.

Misja firmy Gamma „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” przejawia się w inwestowaniu w innowacje, badania nad efektywnością rozwiązań rozwojowych.

Więcej na temat Gammy i Gammy Discover na stronach:

www.projektgamma.pl

www.gammadiscover.pl

Projekt skierowany jest do pracowników sektora biznesu.

Więcej informacji na temat planowanych spotkań można uzyskać pod numerem telefonu: +48 505 273 564

LOKALIZACJA: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

TERMIN: 14.03.2018