Aktualność 

I Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy o Rachunkowości organizowany przez Koło Naukowe Rachunkowości Finansowej „Audytor” ALK we współpracy z firmą Vistra oraz z partnerem merytorycznym ACCA

28.02.2017

Serdecznie zapraszamy Studentów studiów licencjackich i magisterskich na I Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy o Rachunkowości organizowany przez Koło Naukowe Rachunkowości Finansowej „Audytor” działające w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, we współpracy z firmą Vistra oraz z partnerem merytorycznym ACCA.

Tematyka konkursu obejmuje ujmowanie oraz wycenę aktywów i pasywów według Ustawy o Rachunkowości i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 20 marca 2017 r. poprzez formularz dostępny na stronie http://www.kozminski.edu.pl/konkursrachunkowosc.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się online 22 marca 2017 r., zaś drugi etap zaplanowany jest na 24 kwietnia 2017 r. w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.kozminski.edu.pl/konkursrachunkowosc w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Do wygrania atrakcyjne nagrody:

  • I miejsce - laptop
  • II miejsce - tablet
  • III miejsce - smartwatch

Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu rachunkowości!

powrót / back