Zastanawiasz się, jaki program MBA wybrać?

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie - MBA OPEN DAY.

Profesjonalny zespół doradców odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże dokonać właściwego wyboru studiów.

Przyjdź i przekonaj się, jak prowadzimy zajęcia. Porozmawiaj z wykładowcami.
Aktywnie uczestnicz w wydarzeniu, które przybliży Ci klimat panujący w naszej uczelni.

Plan spotkania

 

10.00-12.00 Polska gospodarka - osiągnięcia i wyzwania, dr Jacek Tomkiewicz

12.00-12.30 Sesja informacyjna

12.30-14.30 Negocjacje, prof. Robert Rządca


prof. ALK dr hab. Robert Rządca

Prorektor ds. Badań Naukowych i Rozwoju Kadry oraz Zastępca Rektora Akademii Leona Koźmińskiego (ALK) w Warszawie. Wieloletni pracownik naukowy oraz wykładowca ALK i Uniwersytetu Warszawskiego, Specjalizuje się w negocjacjach, analizie i strategii organizacyjnej, e-commerce, zarządzaniu badaniami i rozwojem oraz  zarzadzaniu strategicznym.

Przeprowadził ponad setkę projektów szkoleniowych i doradczych dla takich organizacji jak: Netia, NBP, Gaz System, M. st. Warszawa, Grupa Metro, PKN Orlen,  Medicover, LOT, PZU, KGHM. 

Jest ekspertem w zakresie wdrażania koncepcji Przemysłu 4.0 w przedsiębiorstwach.

Wiceprezes Zarządu w Scott Tiger, spółce informatycznej oferującej szyte na miarę rozwiązania dla telekomunikacji, ubezpieczeń i bankowości. Członek Rady Nadzorczej interaktywnej agencji K2 Internet SA. 

 


Dr Jacek Tomkiewicz

Doktor nauk ekonomicznych, od 2001 roku pracownik naukowy w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (ALK). W ALK pracuje w Centrum Badawczym Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER początkowo na stanowisku asystenta, obecnie Dyrektora ds. Naukowych. Wykłada w ALK (ekonomia, makroekonomia, ekonomia menedżerska, polityka gospodarcza, finanse publiczne) na studiach dyplomowych, podyplomowych (w tym MBA) i doktoranckich, jest także profesorem wizytującym w kilku uczelniach europejskich. Autor opracowań i ekspertyz przygotowanych na rzecz instytucji publicznych takich jak m.in. Ministerstwo Finansów, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów czy Narodowy Bank Polski i firm komercyjnych. 

W latach 2002-2003 pełnił funkcję Doradcy Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Finansów, odpowiedzialny za reformy strukturalne w ramach systemu finansów publicznych.

W okresie 2009-2010 wykładowca w Europejskim Instytucie Administracji Publicznej (EIPA), Europejskim Centrum Zarządzania Finansami Publicznymi.

Przebywał kilkakrotnie na stażach badawczych (pozycja tzw. visiting scholar) w instytucjach zagranicznych, w tym m.in. na Stanford University w USA, Columbia University w USA, OECD w Paryżu czy Brighton University w Wielkiej Brytanii.

Autor publikacji z dziedziny ekonomii menedżerskiej, makroekonomii i finansów publicznych.

 

 

Liczba miejsc ograniczona.
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz. Udział jest bezpłatny                   
                                                    
 
Sprawdź i porównaj nasze programy MBA.

 

Koordynator spotkania

Agata Kanclerz
Doradca Edukacyjny

tel.: 22 519 23 43
e-mail: akanclerz@kozminski.edu.pl