Chcesz dobrze wybrać studia MBA?

Poczuć, jak to jest być studentem MBA?

Poznać wykładowców?

Porozmawiać i rozwiać swoje wątpliwości odnośnie programu?

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie - MBA OPEN DAY

 

 

Będzie to szansa uczestniczenia w zajęciach takich, jakie odbywają się na studiach.
Dodatkowo nasz profesjonalny zespół doradców odpowie na wszystkie pytania i pomoże dokonać właściwego wyboru studiów.

Nikolay Kirov

Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym. Od 1996 r. mówca inspiracyjny, wykładowca i doradca w zakresie:  - Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
- Przywództwa i wdrażania zmian organizacyjnych
- Rozwiązywania konfliktów i komunikowaniem się
- Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
- Budowania modeli e-Biznesu i Strategii.

Od 20 lat ponad 50 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach inspiracyjnych podczas realizacji Programów Rozwojowych dla Korporacji i Przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA realizowanym w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca  „Kozminski AMP” -  „Advanced Management Program” - realizacja Warszawa - Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School. Opiekun ponad 100 strategicznych projektów doradczych, prowadzonych w ramach programów MBA, oraz opiekun i promotor ponad 200 projektów doradczych dla administracji publicznej.

 

Dr Andrzej Kusmierz

Wykładowca w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu Top500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda. Współzałożyciel i autor programu Warszawskiego Akceleratora Technologicznego WAW.ac.
Założyciel i CEO Idea2Business (PreSeed) oraz TTRQ.pl - platformy dla inwestorów prywatnych. Prowadzi doradztwo,  wykłady oraz warsztaty z obszarów strategii, przywództwa oraz    e-biznesu. Doradza przedsiębiorstwom    z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej. Jest promotorem oraz recenzentem ponad 100 projektów doradczych i MBA. Jest autorem i współautorem studiów przypadku oraz publikacji naukowych z zakresu strategii, przywództwa i zarządzania zmianą.
Wspiera innowacje, współpracując z funduszami i z naukowcami, którzy chcą zamienić swoje idee w biznes.
Mentor i coach w konkursie dla start upów Intel Business Challenge, Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w hub:raum oraz w Challenge Up. Mentor w programie akceleracyjnym WAW.ac.

 

 

 

 

 

Gdzie: Akademia Leona Koźmińskiego

Adres: ul. Jagiellońska 59

Kiedy: niedziela, 4 LUTEGO 2018 r.

Udział w spotkaniu  jest bezpłatny

Spotkanie odbędzie się w Auli Leona Koźmińskiego

 

 

 

Liczba miejsc ograniczona.
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz. Udział jest bezpłatny                   
                                                    
 
Sprawdź i porównaj nasze programy MBA. W naszej ofercie znajduje się Executive MBA, MBA dla finansistów, inżynierów, kadry IT, dla pracowników Logistyki.

 

Koordynator spotkania

Małgorzata Oświata
Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju

Tel: 22 519 22 48
e-mail: malgosiao@kozminski.edu.pl